Eestis tasuta pakiautomaati saatmine alates 49€ tellimustele!

Connetix magnetklotsid – milline komplekt valida?

Connetix magnetklotsid milline komplekt valida

Magnetklotsid on saanud laste mänguasjamaailmas üha populaarsemaks tänu nende võimele arendada loovust, kujutlusvõimet ja motoorseid oskusi.

Connetix on loonud muljetavaldava valiku kvaliteetseid magnetklotse, millega on lõputud mängu- ja õppevõimalused! Magnetklotsid on kiiresti muutunud suurimaks sensatsiooniks, võites põhjusega nii laste, pedagoogide kui ka vanemate südamed.

Kogu meie magnetklotside valikut näed siin.

Connetix magnetklotside hulgas on mitmesuguseid komplekte, mis vastavad erinevatele vajadustele ja eelarvetele. Üks on kindel, magnetklotsid on suurepärane investeering, mis kestavad aastaid ning pakuvad õppimis- ja mängurõõmu igale vanusele!

Magnetklotsid kasvavad koos lapsega! Mäng areneb kahemõõtmeliste kujundite, värvide ja magnetismi uurimisest kuni keerukate 3D-struktuuride, palliradade või uskumatult kõrgete tornide kavandamiseni ja ehitamiseni.

Magnetklotsid on tootja poolt soovituslikud eelkõige lastele alates 3.eluaastat, kuid meie isiklikule kogemusele tuginedes naudivad ka pisemad väga autoalustega rallimist, lisaks saavad nad koostöös täiskasvanuga arendada hästi enda oskusi ladudes klotse või tehes kujundeid. Tõeliselt keskendunud mäng ning loominguline õppimine toimub lastel vanuses 3-10.eluaastat, kuid lapsevanemana tunnistan, et endalgi tekib sportlik huvi ehitada veelgi uhkemaid kuuliradu ja pilvelõhkujaid! Seega see on tõesti mänguvahend igale vanusele!

Connetix magnetklotside värvikomplektid

Magnetklotse on loodud kolmes värvitoonis – vikerkaar, pastelne ja läbipaistev!

Connetix magnetklotside värvipalett on mitmekesine ja atraktiivne, mis võimaldab lastel luua erinevaid ehitisi ja kujundeid, kuid samas jätab läbipaistvate klotsidega mängijale ruumi loominguliseks mõtlemiseks. Magnetklotside värvivalik on hoolikalt valitud, et pakkuda lastele rikkalikku ja mitmekesist mängukogemust, kuid arendades nende värvitaju ja disainioskusi. Iga värv aitab kaasa ehitiste esteetikale ja võimaldab lastel luua oma loomingut, mis on täis elavaid ja dünaamilisi värve.

Enda lastele ostsime alustuseks magnetklotside palliraja, sest sellega tekivad kohe efektsed rajad, lõbus mäng ja samas saab klotsidega ka niisama ehitada. Alguses oli tõeliselt põnev ka endalgi erinevaid radu välja nuputada, nüüd ehitab 4,5-aastane muidugi juba meist vingemaidki ehitisi!

Õige pea saime aga aru, et palliraja komplektist jääb väheks, et ehitada veel suuremalt, laiemalt ning põnevamalt! Pidime otsustada, kas osta või paluda sugulastel kinkida jupi kaupa lisakomplekte või teeme ühe suure ühiskingi ja investeerime mega suurde komplekti. Meie jaoks sai otsustavaks see, et megakomplektis on kõik põhilised lisad olemas – autoalused, erinevad kujundid ja ruudud. Nüüd jagub kahel lapsel mängu tundideks!

Järgmiseks plaanime osta enda lastele juurde autokomplekti ja põhjaplaate, sest nendega oleks mäng veel lõbusam! Põhjaplaatidega saab luua eriti tugeva vundamendi suurehitistele ja kõrgetele palliradadele!

Connetix magnetklotside kuulirada

✅️ Stardikomplektid

Stardikomplektid on suurepäraseks võimaluseks tutvustada lastele magnetklotside maailma. Sealhulgas saab suurepäraselt nendega arendada loovust, ruumilist mõtlemist, probleemide lahendamise oskusi ja peenmotoorseid oskusi

Connetix magnetklotside 120tk stardikomplekt

Connetix magnetklotside 120tk – pastelne loovkomplekt
Connetix mangetklotside 64tk pastelne stardikomplekt

Need on klassikalised magnetklotside stardikomplektid, mis on mõeldud selleks, et tutvustada lastele magnetklotside kasutamist ja avada uks nende loomingulisusele ning ehitusoskustele. Ideaalne valik neile, kes soovivad esmakordselt proovida Connetix magnetklotside maailma või katsetada, kas need sobivad lastele. Stardikomplekt sisaldab piisavalt klotse, et luua mõned põhilised ehitised ja kujundid ning tutvustada lastele magnetklotside potentsiaali.

Connetix mangetklotside stardikomplektid

✅️ Megakomplektid

Soovides anda lastele rohkem võimalusi ja lubada neil luua suuremaid ning keerulisemaid ehitisi – megakomplekt võib olla see õige valik. Kord magnetklotsidega ehitama hakates ei ole neid kunagi piisavalt! Megakomplektiga saab laps väga laia valiku, et luua veelgi keerukamaid ja põnevamaid ehitisi!

Connetix magnetklotisde megakomplektid

Connetix magnetklotside 202tk pastelne megakomplekt
Connetic magnetklotside 212tk megakomplekt

Megakomplektid peidavad endas rohkelt klotse erinevates värvides, kujundites ning lisaks autoaluseid, mis annavad lastele rohkem loomingulist vabadust.

Connetix magnetklotside pallirajad

✅️ Pallirajad

Magnetklotside pallirajad võimaldavad lastel uurida füüsikalisi põhimõtteid nagu gravitatsioon ja kiirus, samal ajal nautides loomingulist mängu. Pallirajad koosnevad erinevatest magnetklotsidest ja spetsiaalsetest pallidest, mis saavad mööda rada liikuda.

Connetix magnetklotside pallirada loominguline mäng lapsele

Connetix magnetklotside 106tk pastelne pallirada
Connetix magnetklotside 92tk pallirada
Connetix magnetklotside 80tk pastelne pallirada
Connetix magnetklotside 66tk pallirada
pastelsed puidust pallid 16tk
värvilised puidust pallid 12tk

Need on kõik parimad valikud, mis on kiiruse, põnevuse ja loomingulise õppimise huvilistel! Mida suurem komplekt, seda põnevamate keerdude ja suurustega rajad, millel puidust pallidega rallida!

Connetix magnetklotside autokomplektid

✅️ Autokomplektid

Connetix magnetklotside autokomplektid panevad mängu ratastele! Autokomplektid lasevad väikestel masinafännidel ehitada lõputuid liikuvaid versioone ning kaasata kõiki klotse sõidukite ehitamisel.

Autokomplektid pakuvad lastele rohkelt võimalusi kujundada ja luua oma liikumiskonstruktsioone alates autodest, veoautodest, rongidest, bussidest, tuletõrjeautodest, traktoritest ja kosmoseautodest, lõpetades liikuvate robotite, muude olenditega ning palju muud!

Connetix magnetklotside autokomplektid

Connetix magnetklotside 50tk suur autokomplekt
Connetix magnetklotside 24tk autokomplekt
Connetix magnetklotside 2tk autoalused

Autokomplektid on kõige populaarsemad just kõige väiksemate mängijate hulgas, sest nendega tekib lapsel eduelamus ja lihtsa vaevaga saab efektse ehitise ehitada. Lisaks on autoalustega lastel põnev rallida, selle järel harjutada liikumist ja luua mäng täiskasvanu ning lapse vahel.

Connetix magnetklotside lisakomplektid

✅️ Lisakomplektid

Connetix pakub ka spetsiaalseid lisakomplekte, mis mille abil saab hästi täiendada olemasolevaid ehitisi. Lisakomplekte on erinevates värvivalikutes ja koosnevad ruutudest, ristkülikutest või üleüldiselt kujunditest. Need komplektid võivad olla suurepärased õppimisvahendid, mis julgustavad lapsi uurima konkreetset teemat ja arendama sellega seotud teadmisi.

Connetix magnetklotside lisakomplekt läbipaistvad magnetklotsid

Connetix magnetklotside 34tk läbipaistev komplekt
Connetix magnetklotside 24tk kujundite läbipaistev komplekt
Connetix magnetklotside 12tk ristkülikute läbipaistev komplekt

Need on kõik läbipaistvad komplektid ning nendega saavad lapsed arendada oma loovust ja kujutlusvõimet läbi mängu. Magnetilised klotsid soodustavad kognitiivset arengut, ruumilist mõtlemist, käe-silma koordinatsiooni, motoorseid oskusi ja aitavad lastel mõista teaduslikke ja matemaatilisi kontseptsioone – seda kõike läbi mängu!

Connetix magnetklotside lisakomplektid

Connetix magnetklotside 40tk lisakomplekt
Connetix magnetklotside 36tk kujundite lisakomplekt
Connetix magnetklotside 30tk geomeetriline lisakomplekt
Connetix magnetklotside 24tk lisakomplekt
Connetix magnetklotside 18tk ristkülikute lisakomplekt

Need lisakomplektid on magnetklotside vikerkaare värvides, mis lasevad ehitada suuremaid ja uhkemaid ehitisi ning kaasata kõiki magnetklotse.

Connetix magnetklotside pastelne lisakomplekt

Connetix magnetklotside 48tk pastelne kujundite lisakomplekt
Connetix magnetklotside 40tk pastelne geomeetriline lisakomplekt
Connetix magnetklotside 32tk pastelne lisakomplekt
Connetix magnetklotside 24tk pastelne ristkülikute lisakomplekt

Need on kõik pastelsetes värvitoonides lisakomplektid, millega saavad lapsed arendada oma loovust ja kujutlusvõimet läbi mängu.

Connetix magnetklotside põhjaplaadid

✅️ Põhjaplaadid

Mis puudutab magnetklotsidega mängimisse, siis kõige tähtsam on luua tugev alus. Aidake lastel ellu viia oma inspireerivad ideed ja ehitage ehitised kaks korda kõrgemaks kaheosalise alusplaatide komplekti abil. Nendega saab luua eriti suured kujundid, luua tugev vundament ja katta eriti suuri pindu!

Connetix magnetklotside alusplaatide komplektid

Connetix magnetklotsid 2tk roheline ja sinine alusplaat
Connetix magnetklotsid 2tk läbipaistvad põhjaplaadid
Connetix magnetklotsid 2tk marjatoonides põhjaplaadid
Connetix magnetklotsid 2tk virsiku- ja sidrunitoonis põhjaplaadid

Põhjaplaadid sobivad suurepäraselt ehitamaks suuri katuseid, vahelagesid, palliradu, kõrgeid klaasmaju või avastada 3D kujundeid ja mustreid.

Connetix magnetklotside soodusmüük

Iga magnetklotside komplekt pakub oma unikaalseid võimalusi ja eeliseid ning valik sõltub sellest, millist mängukogemust soovite lastele pakkuda. Olgu tegemist väikese algajaga või suure komplektiga, Connetix magnetklotsid on kindel valik, mis toob rõõmu ja arengut igale lapsele.

Connetix magnetklotside kvaliteetne disain, erinevad värvid ja kujud, tugevad magnetid ning arendav mänguefekt muudavad nad ideaalseks valikuks lastele nii koju, lasteaeda, mängutuppa kui ka koolitundidesse.

Magnetklotsid pakuvad lastele eduelamust, rõõmu ja nende abil õpivad hästi toime tulema ebaõnnestumistega, sest ehitise lagunemisel on võimalus teha veelgi suurem ning ägedam! Lisaks aitavad kaasa lapse arengule ja õppimisoskusele. Connetix magnetklotsid on investeering kvaliteetsed ja harivad mänguasjad, mis kestavad põlvest põlve.

Connetix asutajad, austraallased Brea ja Dave on öelnud, et kellelgi ei saa kunagi olla liiga palju magnetklotse ja olen nii lapsevanemana kui ka alushariduse pedagoogina sellega täielikult nõus! Pärast lapsele esimese komplekti kinkimist on järgnevad jõulud ja sünnipäevad muretud, sest uus klotside lisapakk toob alati palju elevust ning magnetklotside taasavastamist!

💫 Ära unusta jagamast seda artiklit teiste lastevanematega, enda lapse õpetajaga või vanavanematega, kes veel kahtlevad, milline oleks üks tõeliselt asjalik õppe- ja mänguvahend lapsele.
💫 Muidugi oled oodatud jälgima @lapseheaks Instagrami kontot, et lisaks sarnaseid postitusi näha!

Follow:
0
Jaga:

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Jälgi meid Instagramis

5   39
3   203
66   333
3   400
SAA ESIMENE OST 10% SOODSAMALT!
Ole esimene, kes saab infot uute toodete, eripakkumiste ja allahindluste kohta.