Eestis tasuta pakiautomaati saatmine alates 39€ tellimustele!

TAGASTAMINE

Taganemisõigus

Pärast tellimuse kättesaamist on ostjal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul.

Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik.

14-päevase tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud kaupa kasutada muul viisil kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks viisil nagu see on lubatud kauba testimiseks füüsilises poes.

Kui kaupa on kasutatud muuks otstarbeks kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks või sellel on kasutamise või kulumise märke, on Veebipoel õigus alandada tagastatavat tasu vastavalt kauba väärtuse vähenemisele.

Kauba tagastamiseks tuleb esitada kauba ostmisest taganemise e-mail, mis tuleks saata e-posti aadressile info@lapseheaks.ee hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest.

Kauba tagastamise kulud kannab ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv toode ei vasta tellitule (nt vale või defektiga toode).

Ostja peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud kauba vedajale.

Veebipood tagastab tagastatava kauba kättesaamise ja komplekssuse veendumise järel ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest, kõik ostjalt lepingu alusel saadud tasud.

Veebipood võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva asja tagasi saanud või kuni ostja on esitanud tõendid, et on asja tagasi saatnud, sõltuvalt sellest, kumb toimub varem.

Kui ostja on sõnaselgelt valinud Veebipoe pakutud kõige odavamast tavapärasest asja kättetoimetamise viisist erineva kättetoimetamise viisi, ei pea Veebipood tarbijale tagastama kulu, mis ületab tavapärase kättetoimetamise viisiga seotud kulu.

Veebipoel on õigus taganeda müügitehingust ning nõuda ostjalt tagasi kaup, kui kauba hind veebipoes on eksituse tõttu märgitud oluliselt alla kauba turuhinna.

Kauba tagastamise protseduur

 
Kauba tagastamiseks tuleb esitada kauba ostmisest taganemise e-mail, mis tuleks saata e-posti aadressile info@lapseheaks.ee hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest.
 
Kui tellitud kaupa ei ole kasutatud muul viisil kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks viisil nagu see on lubatud kauba testimiseks füüsilises poes, palume toimida järgnevalt:
  • Saata kaup mõnda järgnevatest automaatidest:
    Itella Smartpost Kuimetsa pakipunkt;
    Rapla Jaama Hepa DPD;
    Rapla Maxima Omniva.
  • Saajaks märkida Lapse Heaks OÜ; info@lapseheaks.ee ning kontaktnumbriks 5341 8559.
  • Kauba juurde lisada tellija nimi ning tellimusnumber.

Kui kaup ei mahu pakiautomaati, palume kaup saata kulleriga Veebipoe lattu.

Veebipood tagastab tagastatava kauba kättesaamisel ja komplekssuse veendumise järel ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest, toote vääringule vastava summa.

Instagram

8   197
20   79
24   281
8   70