Eestis tasuta pakiautomaati saatmine alates 49€ tellimustele!

TAGASTAMINE

Taganemisõigus

Pärast tellimuse kättesaamist on ostjal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul.

Tagastamisele ei kuulu eritellimusel kliendile valmistatud kaup (erimõõdus või -viimistluses mööbel jms).

Kaubad tuleb tagastada kasutamata ja originaalpakendis. Jätame endale õiguse alandada tagastatavat tasu vastavalt kauba väärtuse vähenemisele või tagastamisest keelduda, kui esemetel on kasutusjälgi. Tootel peab olema säilinud müügiks tarvilik olemus ja välimus.

Kauba tagastamiseks tuleb esitada kauba ostmisest taganemise e-mail, mis tuleb saata e-posti aadressile info@lapseheaks.ee hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest.

Kauba tagastamise kulud kannab ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv toode ei vasta tellitule (nt vale või defektiga toode).

Kohe, kui oleme tagastatud kaubad kätte saanud ja vastu võtnud, vormistame tagasikande. Juhime tähelepanu, et tagasimakse krediteeritakse kontole, mida algselt kaupade ostmiseks kasutati.

Kui ostja on sõnaselgelt valinud Veebipoe pakutud kõige odavamast tavapärasest asja kättetoimetamise viisist erineva kättetoimetamise viisi, ei pea Veebipood tarbijale tagastama kulu, mis ületab tavapärase kättetoimetamise viisiga seotud kulu.

Veebipoel on õigus taganeda müügitehingust ning nõuda ostjalt tagasi kaup, kui kauba hind veebipoes on eksituse tõttu märgitud oluliselt alla kauba turuhinna.

Kauba tagastamise protseduur

 
Kauba tagastamiseks tuleb saata e-mail aadressile info@lapseheaks.ee hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest.
 
Kui tellitud kaupa ei ole kasutatud muul viisil, kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks viisil nagu see on lubatud kauba testimiseks füüsilises poes, palume toimida järgnevalt:
  • Saata kaup mõnda järgnevatest automaatidest:
    Itella Smartpost Kose Grossi pakipunkt;
    Kose Grossi DPD;
    Kose Grossi Omniva.
  • Saajaks märkida Lapse heaks OÜ; info@lapseheaks.ee ning kontaktnumbriks 5341 8559.
  • Kauba juurde lisada tellija nimi ning tellimusnumber.

Kui kaup ei mahu pakiautomaati, palume kaup saata kulleriga Veebipoe lattu: Vainola, Kuimetsa 79302, Raplamaa. Kontaktnumber 5341 8559.

Jälgi meid Instagramis

10   84
10   143
4   182
16   174
SAA ESIMENE OST 10% SOODSAMALT!
Ole esimene, kes saab infot uute toodete, eripakkumiste ja allahindluste kohta.