Eestis tasuta pakiautomaati saatmine alates 49€ tellimustele!

MÜÜGITINGIMUSED

Veebipoe Lapse heaks (edaspidi Veebipood) omanik on Lapse heaks OÜ (registrikood 16093328), asukohaga Vainola, Kuimetsa, 79302, Raplamaa.

Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo

Müügitingimused kehtivad Veebipoest kaupade ostmisel.

Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde. Hinnale lisandub tasu kauba kättetoimetamise eest. Kõik veebipoes müüdavate kaupade hinnad on eurodes. Sooduskoodid ei kehti toodetele kategoorias “Soodus”. Sooduskood “aitäh10” ei kehti kategooriatele “Soodus” ja “Magnetklotsid”.

Veebipoes kuvatavate kaupade pildid on illustratiivsed ja võivad pisut erineda nende kujutistest või värvitoonist.

Kauba kättetoimetamise tasu sõltub ostja asukohast ning kättetoimetamise viisist. Kättetoimetamise tasu kuvatakse ostjale tellimuse vormistamisel. Välismaiste tellimuste puhul palume kontakteeruda Veebipoega aadressil info@lapseheaks.ee selgitamaks välja kauba kohaletoomise maksumus ja võimalus.

Teave kauba kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures.

Tellimuse vormistamine

Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi kasutades selleks “lisa ostukorvi” nuppu. Seejärel saab lehe üleval keskel klõpsata ostukorvi ikooni peale ja vaadata oma tellimust, muuta ostetavate esemete koguseid ja neid kustutada. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad (nimi, tel nr, kontaktaadress, lisaks tuleb kinnitada, et nõustute ostu- ja müügitingimustega) ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda pangalingi kaudu.
Kokkuleppel Veebipoega saab sobivuse korral kokku leppida ka kauba käest kätte üleandmise vastavalt kokkuleppele või Lapse heaks OÜ laost Kuimetsas, Raplamaal.

Veebipoes saab kaupade eest tasuda pangalingiga tasudes. Kokkuleppel Veebipoega saab kaupade eest tasuda ka sularahas, mil tulete kaubale meie lattu järgi, selle palume kindlasti eelnevalt kokku leppida aadressil info@lapseheaks.ee. Veebipood aktsepteerib valuutana eurosid.

Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole.

Veebipoe omanik on isikuandmete vastutav töötleja ning edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja LHV Pangale.

Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

Kohaletoimetamine

Kaupu saadetakse vastavalt kokkuleppele Euroopa Liidu piires.

Kauba saatmiskulud kannab ostja. Kaupu saadetakse nii DPD, Omniva, Itella Smartpost postiautomaati kui ka DPD kulleriga.

Eestisisesed saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti 5-9 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumisest, kui just ei ole toote juures märgitud teisiti. Erandlikel juhtumitel on õigus kaup kohale toimetada kuni 45 kalendripäeva jooksu (seda nii Eesti, kui Euroopa piires). Euroopa siseste tarneaegade osas kontakteeruda Veebipoega info@lapseheaks.ee, sõltuvalt asukohariigist on tarneaeg erinev.

Taganemisõigus

Pärast tellimuse kättesaamist on ostjal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul.

Tagastamisele ei kuulu eritellimusel kliendile valmistatud kaup (erimõõdus või -viimistluses mööbel jms).

Kaubad tuleb tagastada kasutamata ja originaalpakendis. Jätame endale õiguse alandada tagastatavat tasu vastavalt kauba väärtuse vähenemisele või tagastamisest keelduda, kui esemetel on kasutusjälgi. Tootel peab olema säilinud müügiks tarvilik olemus ja välimus.

Kauba tagastamiseks tuleb esitada kauba ostmisest taganemise e-mail, mis tuleb saata e-posti aadressile info@lapseheaks.ee hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest.

Kauba tagastamise kulud kannab ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv toode ei vasta tellitule (nt vale või defektiga toode).

Kohe, kui oleme tagastatud kaubad kätte saanud ja vastu võtnud, vormistame tagasikande. Juhime tähelepanu, et tagasimakse krediteeritakse kontole, mida algselt kaupade ostmiseks kasutati.

Kui ostja on sõnaselgelt valinud Veebipoe pakutud kõige odavamast tavapärasest asja kättetoimetamise viisist erineva kättetoimetamise viisi, ei pea Veebipood tarbijale tagastama kulu, mis ületab tavapärase kättetoimetamise viisiga seotud kulu.

Veebipoel on õigus taganeda müügitehingust ning nõuda ostjalt tagasi kaup, kui kauba hind veebipoes on eksituse tõttu märgitud oluliselt alla kauba turuhinna.

14-päevase tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud kaupa kasutada muul viisil kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks viisil nagu see on lubatud kauba testimiseks füüsilises poes.

Kui kaupa on kasutatud muuks otstarbeks kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks või sellel on kasutamise või kulumise märke, on Veebipoel õigus alandada tagastatavat tasu vastavalt kauba väärtuse vähenemisele.

Kauba tagastamiseks tuleb esitada kauba ostmisest taganemise e-mail, mis tuleks saata e-posti aadressile info@lapseheaks.ee hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest.

Kauba tagastamise kulud kannab ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv toode ei vasta tellitule (nt vale või defektiga toode).

Ostja peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud kauba vedajale.

Veebipood tagastab tagastatava kauba kättesaamise ja komplekssuse veendumise järel ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest, kõik ostjalt lepingu alusel saadud tasud.

Veebipood võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva asja tagasi saanud või kuni ostja on esitanud tõendid, et on asja tagasi saatnud, sõltuvalt sellest, kumb toimub varem.

Kui ostja on sõnaselgelt valinud Veebipoe pakutud kõige odavamast tavapärasest asja kättetoimetamise viisist erineva kättetoimetamise viisi, ei pea Veebipood tarbijale tagastama kulu, mis ületab tavapärase kättetoimetamise viisiga seotud kulu.

Veebipoel on õigus taganeda müügitehingust ning nõuda ostjalt tagasi kaup, kui kauba hind veebipoes on eksituse tõttu märgitud oluliselt alla kauba turuhinna.

Kauba tagastamise protseduur

Kauba tagastamiseks tuleb esitada kauba ostmisest taganemise e-mail, mis tuleks saata e-posti aadressile info@lapseheaks.ee hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest.
 
Kui tellitud kaupa ei ole kasutatud muul viisil kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks viisil nagu see on lubatud kauba testimiseks füüsilises poes, palume toimida järgnevalt:
Kui tellitud kaupa ei ole kasutatud muul viisil, kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks viisil nagu see on lubatud kauba testimiseks füüsilises poes, palume toimida järgnevalt:
  • Saata kaup mõnda järgnevatest automaatidest:
    Itella Smartpost Kose Grossi pakipunkt;
    Kose Grossi DPD;
    Kose Grossi Omniva.
  • Saajaks märkida Lapse heaks OÜ; info@lapseheaks.ee ning kontaktnumbriks 5341 8559.
  • Kauba juurde lisada tellija nimi ning tellimusnumber.

Kui kaup ei mahu pakiautomaati, palume kaup saata kulleriga Veebipoe lattu: Vainola, Kuimetsa 79302, Raplamaa. Kontaktnumber 5341 8559.

Veebipood tagastab tagastatava kauba kättesaamisel ja komplekssuse veendumise järel ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest, toote vääringule vastava summa.

Pretensiooni esitamise õigus

Veebipood vastutab ostjale müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba asja üleandmise hetkel ning mis ilmneb kuni kahe aasta jooksul, alates kauba üleandmisest ostjale. ellest esimese kuue kuu jooksul asja üleandmisest ostjale eeldatakse, et puudus oli olemas juba asja üleandmise ajal. Vastava eelduse ümberlükkamine on Veebipoe kohustus.

Ostjal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt kahe kuu jooksul veebipoe poole, saates e-kirja aadressile info@lapseheaks.ee või helistada telefonil: +372 53 41 8559.

Veebipood ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist ostjale.

Kui Veebipoest ostetud kaubal on puudused, mille eest Veebipood vastutab, parandab või asendab Veebipood puudusega kauba. Kui kaupa ei ole võimalik parandada ega asendada, tagastab Veebipood ostjale toodete eest.

Veebipood vastab tarbija esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 15 päeva jooksul.

Otseturustus ja isikuandmete töötlemine

Veebipood kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale saatmiseks. Veebipood edastab isikuandmeid veoteenust pakkuvale ettevõtetele selleks, et kohale toimetada kaupa.

Veebipood saadab ostjale uudiskirju ning pakkumisi ostja e-maili aadressile ainult juhul, kui ostja on selleks avaldanud soovi sisestades veebilehel e-kirja aadressi ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks.

Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest meile teada e-kirja teel või järgides pakkumisi sisaldava e-kirjas toodud juhiseid.

Vaidluste lahendamine

Kui ostjal on Veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile info@lapseheaks.ee või helistada telefonil: +372 53418559.

Kui ostja ja Veebipood ei suuda lahendada vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Menetlustingimustega saab tutvuda ning avaldust esitada siin. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja Veebipoe vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta.

Ostja võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole.

Lapse Heaks OÜ veebisisu

Lapse Heaks OÜ veebisisu ehk toodete kirjeldused, pildid, videod ja tekst nii kodulehel www.lapseheaks.ee, https://www.facebook.com/Lapseheaksee kui ka https://www.instagram.com/lapseheaks/ autoriõigused on kaitstud ning nende kasutamine/kopeerimine ilma loata on keelatud.

Jälgi meid Instagramis

23   154
5   150
13   427
8   160
SAA ESIMENE OST 10% SOODSAMALT!
Ole esimene, kes saab infot uute toodete, eripakkumiste ja allahindluste kohta.