Eestis tasuta pakiautomaati saatmine alates 39€ tellimustele!

MEIST

Tere!

See siin on meie väikese pere ettevõte ning soovime aidata suunata lapsi läbi mängu iseseisvuse poole! Jagame enda poegade Karli ja Fredi tegemisi ning kasvamise teekonda Instagramis @lapseheaks kontol, kus suheldes paljude Eesti lastevanematega, nägime, et üks südamega tehtud lastepood on täpselt puudu!

Mina, Eneli, töötasin enne lastega koduseks jäämist alushariduse pedagoogina väikeses lasteaias, minu kasvandikud olid lapsed vanuses 1,5-7a, mis tähendab, et väljakutsed olid igapäevased. Õppides Tallinna Ülikooli haridusteaduste instituudis, jõudsin Montessori pedagoogikani, mis lähtub lapsekesksest kasvatusest ning inspireerib valima lapse arengut ja iseseisvust toetavaid tooteid.

Montessori pedagoogika kõnetas mind väga sügavalt, kirjutasin sel teemal ülikooli lõputöö ja rakendame enda jaoks olulisi printsiipe ka koduses lastekasvatuses.

Lapse heaks e-poes müüdavad esemed ning sortiment on väga hoolega valitud. Teeme koostööd ka mitmete väikeettevõtetega Eestist ja mujalt Euroopast, kes jagavad meiega sarnaseid väärtushinnanguid.

Kui Sul on meile küsimusi või ettepanekuid, võta meiega julgelt ühendust info@lapseheaks.ee.

Lapse heaks pere
Eneli, Tõnno, Karl ja Fred.

Jälgi meid Instagramis

2   56
3   33
9   241
5   52