Eestis tasuta pakiautomaati saatmine alates 49€ tellimustele!

MEIST

www.lapseheaks.ee ettevõte

Tere!

See siin on meie väikese pere ettevõte ning soovime aidata suunata lapsi läbi mängu iseseisvuse poole!

Jagades enda pere tegemisi ning laste kasvamise teekonda Instagramis @lapseheaks kontol, kus suheldes paljude Eesti lastevanematega, nägime, et üks südamega tehtud ja äärmiselt hoolikalt valitud toodetega lastepood on täpselt puudu! Nii sündis esimese lapse kõrval ka meie pereettevõte www.lapseheaks.ee, kus kogu sortiment on väga hoolega valitud, lähtudes just laste arengust ja vajadustest. 

Mina, Eneli, töötasin aga enne lastega koduseks jäämist alushariduse pedagoogina lasteaias, minu kasvandikud olid lapsed vanuses 1,5-7a, mis tähendab, et väljakutsed olid igapäevased. Õppides Tallinna Ülikooli haridusteaduste instituudis, jõudsin Montessori pedagoogikani, mis lähtub lapsekesksest kasvatusest ning inspireerib valima lapse arengut ja iseseisvust toetavaid tooteid.

Montessori pedagoogika kõnetas mind väga sügavalt ja kirjutasin sel teemal ülikooli lõputöö. Rakendame enda jaoks olulisi printsiipe koduses lastekasvatuses kui ka tootevalikut laiendades, et meie õppe- ja mänguvahendid aitaksid suunata lapsi läbi mängu iseseisvuse poole.

Lapse heaks e-poes müüdavad esemed ning sortiment on väga hoolega valitud. Kõik tootjad katsetame kodus ise läbi ning lähtun enda lasteaiaõpetaja kogemustest, et tooted oleksid laste jaoks harivad, kasulikud ja samas meelelahutuslikud. Töötame selle nimel, et mõista, mida meie kliendid soovivad ning laiendame tootevalikut ka vastavalt Teie soovidele ja tagasisidele. Teeme koostööd ka mitmete väikeettevõtetega Eestist ja mujalt Euroopast, kes jagavad meiega sarnaseid väärtushinnanguid.

Kui Sul on meile küsimusi või ettepanekuid, võta meiega julgelt ühendust info@lapseheaks.ee.

Aitäh, et soetad vajaliku eestimaisest e-poest!

Lapse heaks pere

Jälgi meid Instagramis

4   83
588   194
11   73
7   57
SAA ESIMENE OST 10% SOODSAMALT!
Ole esimene, kes saab infot uute toodete, eripakkumiste ja allahindluste kohta.