Eestis tasuta pakiautomaati saatmine alates 49€ tellimustele!

 • Connetix magnetklotside läbpaistev komplekt
 • Connetix magnetklotside läbpaistev komplekt
 • Connetix magnetklotside läbpaistev komplekt
 • Connetix magnetklotside läbpaistev komplekt
 • Connetix magnetklotside läbpaistev komplekt
 • Connetix magnetklotside läbpaistev komplekt
 • Connetix magnetklotside läbpaistev komplekt

Magnetklotsid Connetix – 24tk kujundite läbipaistev lisakomplekt

49,00

24-osaline Connetix magnetklotside kujunditega läbipaistev lisakomplekt annab magnetklotside mängule hoogu juurde! Lisakomplekt laseb ehitada suuremaid ja uhkemaid ehitisi ning kaasata kõiki magnetklotse ehitamisel. See komplekt pakub lastele rohkelt võimalusi kujundada ja luua veelgi uhkemaid konstruktsioone ning õppida kujundeid!

Pakis on mitmeid erinevaid uusi kujundeid nagu suured kolmnurgad, täisnurksed kolmnurgad, veerandringid, viisnurgad, rombid ja trapetsid. Uute kujunditega komplektid tutvustavad lapsele STEAM-õpet läbi praktilise ja loomingulise mängu. Selle komplektiga saad luua mandalaid ja mustreid, ehitada erinevaid 2D- ja 3D- kujundeid, teha “Frozen” multikast inspireeritud jäälosse, ehitada iglusid ning klaasmaju. Nende klotsidega ehitamisel on piiriks vaid fantaasia!

Connetix magnetklotsidega saavad lapsed arendada oma loovust ja kujutlusvõimet läbi mängu. Magnetilised klotsid soodustavad kognitiivset arengut, ruumilist teadlikkust, käe-silma koordinatsiooni, motoorseid oskusi ja aitavad lastel mõista teaduslikke ja matemaatilisi kontseptsioone – seda kõike läbi MÄNGU!

Lapsed saavad neid kasutada nii iseseisvalt mängimiseks kui ka koos sõpradega või perega suuremate meistriteoste tegemiseks, mis arendab hästi koostööoskust kui ka järjepidevust. Nendest klotsidest saab ehitada suuri losse, kõrgeid torne, teha mänguasjadele uusi maju või avastada 3D kujundeid ja mustreid.

Connetix klotside tootja sõnul on nad turu kõige tugevamate magnetitega magnetklotsid! Klotsidel on kasutatud tugevamaid magneteid, et ehitised oleksid vastupidavad ja saaks luua ka kõige keerulisemaid kujundeid. Neil magnetklotsidel on eriline disain, mis muudab nad tõeliselt vastupidavaks ja kriimustuskindlamaks. Samas on nad väga selgete ja kirgaste värvidega, mis valguse käes kaunilt mängivad ning peegeldavad.

Nende magnetklotside juurde sobivad suurepäraselt ka teiste Connetix magnetklotside juurde, mis leiad kõik siit.

Laos

Tootekood: Connetix-24pcs-Clear Shape Expansion Pack Kategooria:

LISAINFO

Komplektis on 24 osa:

 • 4 x viisnurka
 • 4 x kõrget täisnurka
 • 4 x suurt võrdkülgset kolmnurka
 • 4 x rombi
 • 4 x trapets
 • 4 x veerandring

Ühilduvad teiste Connetix magnetklotsidega. Klotsid on valmistatud toiduainete hoidmiseks sobilikust ja vastupidavast ABS plastikust, ohutuse tagamiseks on klotsid needitud.

Sobilik alates 3. eluaastast, palume kasutada ainult järelvalve all.

NB! Kui laoseis näitab rohelise tekstina “Saadaval järeltellimisel”, tähendab see, et toode tellitakse meie lattu Teie tellimuse järel ning postitatakse saabumise järel koheselt. Üldjuhul võtab see aega ca 1 – 2 nädalat.

Jälgi meid Instagramis

4   83
588   193
11   72
7   57
SAA ESIMENE OST 10% SOODSAMALT!
Ole esimene, kes saab infot uute toodete, eripakkumiste ja allahindluste kohta.