Eestis tasuta pakiautomaati saatmine alates 49€ tellimustele!

  • magnetklotsid ruutude komplekt
  • IMG-6515
  • IMG-6516
  • IMG-6514
  • magnetklotsid connetix
  • IMG-6512
  • IMG-6511

Magnetklotsid Connetix – 40tk pastelne ruutude komplekt

75,00

Connetix magnetklotside palliraja abil on võimalik mängimist veelgi lõbusamaks muuta! 40-osalise ruutudega komplekti põnevamaks osaks on rohked ruudud, nii suured kui väikesed, mille abil erineva keerukusega losse, torne ja ehitisi ehitada.

Connetix magnetklotsidega saavad lapsed ehitada 2D ja 3D kujundeid ning ehitisi, arendades oma loovust ja kujutlusvõimet läbi mängu. Magnetilised klotsid soodustavad kognitiivset arengut, ruumilist teadlikkust, käe-silma koordinatsiooni, motoorseid oskusi ja aitavad lastel mõista teaduslikke ja matemaatilisi kontseptsioone – seda kõike läbi MÄNGU!

Lapsed saavad neid kasutada nii iseseisvalt mängimiseks kui ka koos sõpradega või perega suuremate meistriteoste tegemiseks, mis arendab hästi koostööoskust kui ka järjepidevust. Nendest klotsidest saab ehitada suuri losse, kõrgeid torne, teha mänguasjadele uusi maju või avastada 3D kujundeid ja mustreid.

Connetix magnetklotside tootja sõnul on nad turu kõige tugevamate magnetitega magnetklotsid! Klotsidel on kasutatud tugevamaid magneteid, et ehitised oleksid vastupidavad ja saaks luua ka kõige keerulisemaid kujundeid. Neil magnetklotsidel on eriline disain, mis muudab nad tõeliselt vastupidavaks ja kriimustuskindlamaks. Samas on nad väga selgete ja kirgaste värvidega, mis valguse käes kaunilt mängivad ning peegeldavad.

Nende magnetklotside juurde sobivad suurepäraselt ka Connetix magnetklotside 100-osaline loovkomplekt, Connetix magnetklotside 62-osaline stardikomplekt ja teised Connetix magnetklotsid.

Laos

Tootekood: Connetix-40-pastel-Square-Pack Kategooria:

LISAINFO

Komplektis 40 osa:

  • 8 x suuri ruudukujulisi magnetklotse
  • 32 x tavalise suurusega ruudukujulisi magnetklotse

Ühilduvad teiste Connetix magnetklotsidega. Klotsid on valmistatud toiduainete hoidmiseks sobilikust ja vastupidavast ABS plastikust, ohutuse tagamiseks on klotsid needitud.

Sobilik alates 3. eluaastast, palume kasutada ainult järelvalve all.

NB! Kui laoseis näitab rohelise tekstina “Saadaval järeltellimisel”, tähendab see, et toode tellitakse meie lattu Teie tellimuse järel ning postitatakse saabumise järel koheselt. Üldjuhul võtab see aega ca nädal.

Jälgi meid Instagramis

4   82
588   193
11   72
7   57
SAA ESIMENE OST 10% SOODSAMALT!
Ole esimene, kes saab infot uute toodete, eripakkumiste ja allahindluste kohta.