Eestis tasuta pakiautomaati saatmine alates 39€ tellimustele!

  • läbipaistvad alusplaadid
  • 5-@x_macy_and_ollie_x
  • 2-Base-Clear-Box-Content
  • 4-@x_macy_and_ollie_x
  • Connetix magnetklotside läbipaistvad alusplaadid

Magnetklotsid Connetix – 2tk läbipaistvad põhjaplaadid

49,00

Läbipaistvad Connetix magnetklotside põhjaplaatide komplekt on suurepärane lisand olemasolevatele klotsidele, et ehitada veelgi uhkemaid ehitisi, mis vajavad läbipaistvaid klotse.

Lapsed saavad neid kasutada nii iseseisvalt mängimiseks kui ka koos sõpradega või perega suuremate meistriteoste tegemiseks, mis arendab hästi koostööoskust kui ka järjepidevust.

Need põhjaplaadid sobivad suurepäraselt ehitamaks suuri katuseid, vahelagesid, palliradu, jäälosse, kõrgeid klaasmaju, iglusid või avastada 3D kujundeid ja mustreid.

Connetix klotside tootja sõnul on nad turu kõige tugevamate magnetitega magnetklotsid! Klotsidel on kasutatud tugevamaid magneteid, et ehitised oleksid vastupidavad ja saaks luua ka kõige keerulisemaid kujundeid. Neil magnetklotsidel on eriline disain, mis muudab nad tõeliselt vastupidavaks ja kriimustuskindlamaks.

Nende magnetklotside juurde sobivad suurepäraselt ka Connetix magnetklotside 100-osaline loovkomplekt ja Connetix magnetklotside 62-osaline stardikomplekt.

Ainult 2 laos

Tootekood: Connetix 2 Pc Base Clear Kategooria:

LISAINFO

Komplektis:

  • 2 x suurt läbipaistvat alusplaati, 30x30cm

Klotsid ühilduvad teiste Connetix magnetklotsidega. Klotsid on valmistatud toiduainete hoidmiseks sobilikust ja vastupidavast ABS plastikust, ohutuse tagamiseks on klotsid needitud.

Sobilik alates 3. eluaastast, palume kasutada ainult järelvalve all.

NB! Kui laoseis näitab rohelise tekstina “Saadaval järeltellimisel”, tähendab see, et toode tellitakse meie lattu Teie tellimuse järel ning postitatakse saabumise järel koheselt. Üldjuhul võtab see aega ca 1 – 2 nädalat.

Jälgi meid Instagramis

11   365
2   15
3   180
7   296
SAA ESIMENE OST 10% SOODSAMALT!
Ole esimene, kes saab infot uute toodete, eripakkumiste ja allahindluste kohta.