Eestis tasuta pakiautomaati saatmine alates 39€ tellimustele!

Magnetklotsid Connetix – 40tk lisakomplekt

65,95

Connetix magnetklotsidega saavad lapsed ehitada 2D ja 3D kujundeid ning ehitisi, arendades oma loovust ja kujutlusvõimet läbi mängu. Magnetilised klotsid soodustavad kognitiivset arengut, ruumilist teadlikkust, käe-silma koordinatsiooni, motoorseid oskusi ja aitavad lastel mõista teaduslikke ja matemaatilisi kontseptsioone – seda kõike läbi MÄNGU!

40-osaline Connetix magnetklotside komplekt on suurepärane lisand olemasolevatele klotsidele, et ehitada veelgi uhkemaid ehitisi, mis vajavad ruudukujulisi klotse.

Lapsed saavad neid kasutada nii iseseisvalt mängimiseks kui ka koos sõpradega või perega suuremate meistriteoste tegemiseks, mis arendab hästi koostööoskust kui ka järjepidevust. Nendest klotsidest saab ehitada suuri losse, kõrgeid torne, teha mänguasjadele uusi maju või avastada 3D kujundeid ja mustreid.

Connetix klotside tootja sõnul on nad turu kõige tugevamate magnetitega magnetklotsid! Klotsidel on kasutatud tugevamaid magneteid, et ehitised oleksid vastupidavad ja saaks luua ka kõige keerulisemaid kujundeid. Neil magnetklotsidel on eriline disain, mis muudab nad tõeliselt  vastupidavaks ja kriimustuskindlamaks. Samas on nad väga selgete ja kirgaste värvidega, mis valguse käes kaunilt mängivad ning peegeldavad.

Komplektis:

  • 4 x suurt ruutu (12 x 12 cm) 2 rohelist, 2 oranži
  • 36 x väikest ruutu (6 igat värvi)
  • Näidistega infovoldik

Ühilduvad teiste Connetix magnetklotsidega. Klotsid on valmistatud toiduainete hoidmiseks sobilikust ja vastupidavast ABS plastikust, ohutuse tagamiseks on klotsid needitud.

Sobilik alates 3. eluaastast, palume kasutada ainult järelvalve all.

Nende magnetklotside juurde sobivad suurepäraselt ka Connetix magnetklotside 100-osaline loovkomplekt ja Connetix magnetklotside 62-osaline stardikomplekt.

TULENEVALT TOOTE SUUREST POPULAARSUSEST, VÕIB TARNE CA 2-3 NÄDALAT AEGA VÕTTA. SAADAME KAUBA VÄLJA, KUI KOGU TEIE TELLIMUS ON KOMPLEKTEERITUD. VÄGA VÄGA VABANDAME VÕIMALIKE EBAMUGAVUSTE PÄRAST.

1 laos

Tootekood: Connetix-40-expansion-pack Kategooriad: ,

Lisainfo

Mõõtmed 24 × 17 × 6.8 cm

Instagram

1   55
1   43
15   185
6   39