Eestis tasuta pakiautomaati saatmine alates 39€ tellimustele!

Magnetklotsid Connetix – 2tk autode alused

26,95

Kaheosaline autokomplekt sisaldab ühte sinist ja ühte kollast auto liikumisalust, millel on päris kummist rattad ja ainulaadne kaldkonstruktsioon. See komplekt pakub lastele rohkelt võimalusi kujundada ja luua oma liikumiskonstruktsioone alates autodest, veoautodest, rongidest, bussidest, tuletõrjeautodest, traktoritest ja kosmoseautodest, lõpetades liikuvate robotite, muude olenditega ning palju muud!

Connetix magnetklotsidega saavad lapsed ehitada 2D ja 3D kujundeid ning ehitisi, arendades oma loovust ja kujutlusvõimet läbi mängu. Magnetilised klotsid soodustavad kognitiivset arengut, ruumilist teadlikkust, käe-silma koordinatsiooni, motoorseid oskusi ja aitavad lastel mõista teaduslikke ja matemaatilisi kontseptsioone – seda kõike läbi MÄNGU!

Lapsed saavad neid kasutada nii iseseisvalt mängimiseks kui ka koos sõpradega või perega suuremate meistriteoste tegemiseks, mis arendab hästi koostööoskust kui ka järjepidevust. Nendest klotsidest saab ehitada suuri losse, kõrgeid torne, teha mänguasjadele uusi maju või avastada 3D kujundeid ja mustreid.

Connetix klotside tootja sõnul on nad turu kõige tugevamate magnetitega magnetklotsid! Klotsidel on kasutatud tugevamaid magneteid, et ehitised oleksid vastupidavad ja saaks luua ka kõige keerulisemaid kujundeid. Neil magnetklotsidel on eriline disain, mis muudab nad tõeliselt  vastupidavaks ja kriimustuskindlamaks. Samas on nad väga selgete ja kirgaste värvidega, mis valguse käes kaunilt mängivad ning peegeldavad.

Komplektis:

  • 1 x sinine kummist ratastega auto alus
  • 1 x kollane kummist ratastega auto alus
  • Näidistega infovoldik

Ühilduvad teiste Connetix magnetklotsidega. Klotsid on valmistatud toiduainete hoidmiseks sobilikust ja vastupidavast ABS plastikust, ohutuse tagamiseks on klotsid needitud.

Sobilik alates 3. eluaastast, palume kasutada ainult järelvalve all.

Nende magnetklotside juurde sobivad suurepäraselt ka Connetix magnetklotside 24-osaline autokomplekt, Connetix magnetklotside 100-osaline loovkomplekt ja Connetix magnetklotside 62-osaline stardikomplekt.

TULENEVALT TOOTE SUUREST POPULAARSUSEST, VÕIB TARNE CA 2-3 NÄDALAT AEGA VÕTTA. SAADAME KAUBA VÄLJA, KUI KOGU TEIE TELLIMUS ON KOMPLEKTEERITUD. VÄGA VÄGA VABANDAME VÕIMALIKE EBAMUGAVUSTE PÄRAST.

Tootekood: Connetix-2-car-pack Kategooriad: ,

Lisainfo

Kaal 0.4 kg
Mõõtmed 21.5 × 17 × 5.5 cm

Instagram

1   55
1   43
15   185
6   39