Eestis tasuta pakiautomaati saatmine alates 49€ tellimustele!

  • Connetix magnetklotside põhjaplaadid
  • 4-@x_macy_and_ollie_x-1
  • 2-Base-Pastel-Pink-Box-Photo
  • @x_macy_and_ollie_x-2
  • 3-@x_macy_and_ollie_x-1
  • 2-Base-Pastel-Pink-Box-Content
  • Roosad magnetklotsid

Magnetklotsid Connetix – 2tk marjatoonides põhjaplaadid

49,00

Marjatoonides Connetix magnetklotside põhjaplaatide komplekt on suurepärane lisand olemasolevatele klotsidele, et ehitada veelgi uhkemaid ehitisi, mis vajavad säravaid klotse.

Lapsed saavad neid kasutada nii iseseisvalt mängimiseks kui ka koos sõpradega või perega suuremate meistriteoste tegemiseks, mis arendab hästi koostööoskust kui ka järjepidevust.

Need põhjaplaadid sobivad suurepäraselt ehitamaks suuri katuseid, vahelagesid, palliradu, kõrgeid klaasmaju või avastada 3D kujundeid ja mustreid.

Connetix klotside tootja sõnul on nad turu kõige tugevamate magnetitega magnetklotsid! Klotsidel on kasutatud tugevamaid magneteid, et ehitised oleksid vastupidavad ja saaks luua ka kõige keerulisemaid kujundeid. Neil magnetklotsidel on eriline disain, mis muudab nad tõeliselt vastupidavaks ja kriimustuskindlamaks.

Nende magnetklotside juurde sobivad suurepäraselt ka Connetix magnetklotside 100-osaline loovkomplekt ja Connetix magnetklotside 62-osaline stardikomplekt.

Laos

Tootekood: Connetix 2 Pc Base Pink Berry Kategooria:

LISAINFO

Komplektis:

  • 2 x suurt hele- ja tumeroosat alusplaati, 30x30cm

Klotsid ühilduvad teiste Connetix magnetklotsidega. Klotsid on valmistatud toiduainete hoidmiseks sobilikust ja vastupidavast ABS plastikust, ohutuse tagamiseks on klotsid needitud.

Sobilik alates 3. eluaastast, palume kasutada ainult järelvalve all.

NB! Kui laoseis näitab rohelise tekstina “Saadaval järeltellimisel”, tähendab see, et toode tellitakse meie lattu Teie tellimuse järel ning postitatakse saabumise järel koheselt. Üldjuhul võtab see aega ca 1 – 2 nädalat.

Jälgi meid Instagramis

12   469
9   93
8   132
22   162
SAA ESIMENE OST 10% SOODSAMALT!
Ole esimene, kes saab infot uute toodete, eripakkumiste ja allahindluste kohta.