Eestis tasuta pakiautomaati saatmine alates 39€ tellimustele!

  • Pastelne Connetix magnetklotside komplekt
  • Pastelne Connetix magnetklotside komplekt
  • 40-Pastel-Geometry-Pack-Contents-1024×811
  • 40-piece-pastel-geometry-pack-1
  • 40-piece-pastel-geometry-pack-2-1024×1024

Magnetklotsid Connetix – 40tk pastelne geomeetriline komplekt

63,00

Pastelne 40-osaline Connetix magnetklotside komplekt on suurepärane lisand olemasolevatele klotsidele, et ehitada veelgi uhkemaid ehitisi, mis vajavad ruudukujulisi klotse.

Lapsed saavad neid kasutada nii iseseisvalt mängimiseks kui ka koos sõpradega või perega suuremate meistriteoste tegemiseks, mis arendab hästi koostööoskust kui ka järjepidevust. Nendest klotsidest saab ehitada suuri losse, kõrgeid torne, teha mänguasjadele uusi maju või avastada 3D kujundeid ja mustreid.

Connetix klotside tootja sõnul on nad turu kõige tugevamate magnetitega magnetklotsid! Klotsidel on kasutatud tugevamaid magneteid, et ehitised oleksid vastupidavad ja saaks luua ka kõige keerulisemaid kujundeid. Neil magnetklotsidel on eriline disain, mis muudab nad tõeliselt vastupidavaks ja kriimustuskindlamaks. Samas on nad väga selgete ja kirgaste värvidega, mis valguse käes kaunilt mängivad ning peegeldavad.

Nende magnetklotside juurde sobivad suurepäraselt ka Connetix magnetklotside 100-osaline loovkomplekt ja Connetix magnetklotside 62-osaline stardikomplekt.

Laos

Tootekood: Connetix-40-geometry-pack Kategooriad: , ,

LISAINFO

Komplektis:

  • 8 x kuusnurka
  • 16 x võrdkülgset kolmnurka
  • 16 x kõrget kolmnurka

Ühilduvad teiste Connetix magnetklotsidega. Klotsid on valmistatud toiduainete hoidmiseks sobilikust ja vastupidavast ABS plastikust, ohutuse tagamiseks on klotsid needitud.

Sobilik alates 3. eluaastast, palume kasutada ainult järelvalve all.

NB! Kui laoseis näitab rohelise tekstina “Saadaval järeltellimisel”, tähendab see, et toode tellitakse meie lattu Teie tellimuse järel ning postitatakse saabumise järel koheselt. Üldjuhul võtab see aega ca nädal.

Jälgi meid Instagramis

2   56
3   33
9   241
5   52