Eestis tasuta pakiautomaati saatmine alates 39€ tellimustele!

  • Kahekordne puidust avatud Montessori riiul
  • Värvitoonide valikud puidust toodetele

Puidust kahekordne avatud riiul

129,90139,90

Montessori meetod soodustab laste ligipääsetavust ja vabadust tegutsemiseks. See kahekordne riiul on loodud selleks, et kutsuda lapsi valima materjalide ja mängude seast, mida pakute talle õppimiseks ja mängimiseks.

Montessori riiuli eesmärk ei ole koormata lapsi liigsete mänguvahenditega, vaid pakkuda temale sobilikku keskkonda ja toetada loomulikku püüdlust mängu kaudu õppida. Lapsel on hea ülevaade enda esemetest, nii õpib ta korda hoidma, sest igal asjal on oma koht ning esemed ei ole kuhjatud. Lisage lapsele mänguasjadega riiuli kõrvale vaip või madal laud, et tekiks mõnus mänguala.

Piltidel oleva riiuli mõõtmed: 140x30x55 cm ja puit on kaetud valge peitslakiga.
Laps piltidel on ca 96 cm pikk.

Toode on valmistatud Eesti väiketootja poolt käsitööna! Saame teha riiuli ka Teile sobivate mõõtudega. Sel juhul palume saata meile päring ning teeme hinnapakkumise.

Valmistatud okaspuu puidust, kinnitatud kruvidega ja saab tellida lakkimata või lakituna. Viimistluseks on kasutatud lakki või peitslakki, mis on sobilik laste tarvikute töötlemiseks (vastab nõuetele DIN 69961-1C ja EB71-3).

Peitslaki toonid: valge, mahagon ja pruun.

Värvinäidisel on toonid kantud kõrvuti alates vasakult: naturaalne töötlemata puit, naturaalne värvitu lakk, valge peitslakk, mahagon peitslakk, pruun peitslakk.

Juhime tähelepanu, et valge peitslakk ei kata täielikult puidusmustrit, vaid jääb läbikumav (vt pilte).

Toode valmistatakse personaalselt Teile, seega saab tellida vastavalt vajalike mõõtudega, valmistamisaeg on ca 2 nädalat. Toode tarnitakse kokkupandult ja kulleriga.

Lisaks saad meilt osta samas stiilis kuubiktooli, Montessori raamaturiiuli, avatud ühekordse riiuli, Pikleri kolmnurga ja Pikleri kolmnurga liumäe/ronimisseinaga.

Puhasta
Tootekood: Montessori-riiul-kahekordne Kategooriad: ,

Lisainfo

Mõõtmed 140 × 30 × 55 cm

Instagram

0   48
5   66
5   53
1   56