Eestis tasuta pakiautomaati saatmine alates 39€ tellimustele!

  • Värvitoonide valikud puidust toodetele

Puidust avatud riiul

109,90119,90

Montessori meetod soodustab laste ligipääsetavust ja vabadust tegutsemiseks. See riiul on loodud selleks, et kutsuda lapsi valima materjalide ja mängude seast, mida pakute talle õppimiseks ja mängimiseks.

Montessori riiuli eesmärk ei ole koormata lapsi liigsete mänguvahenditega, vaid pakkuda temale sobilikku keskkonda ja toetada loomulikku püüdlust mängu kaudu õppida. Lapsel on hea ülevaade enda esemetest, nii õpib ta korda hoidma, sest igal asjal on oma koht ning esemed ei ole kuhjatud. Lisage lapsele mänguasjadega riiuli kõrvale vaip või madal laud, et tekiks mõnus mänguala.

Piltidel oleva riiuli mõõtmed: 150x30x35 cm.

Toode on valmistatud Eesti väiketootja poolt käsitööna! Saame teha riiuli ka Teile sobivate mõõtudega. Sel juhul palume saata meile päring ning teeme hinnapakkumise.

Valmistatud okaspuu puidust, kinnitatud kruvidega ja saab tellida lakkimata või lakituna. Viimistluseks on kasutatud lakki või peitslakki, mis on sobilik laste tarvikute töötlemiseks (vastab nõuetele DIN 69961-1C ja EB71-3).

Peitslaki toonid: valge, mahagon ja pruun.

Värvinäidisel on toonid kantud kõrvuti alates vasakult: naturaalne töötlemata puit, naturaalne värvitu lakk, valge peitslakk, mahagon peitslakk, pruun peitslakk.

Juhime tähelepanu, et valge peitslakk ei kata täielikult puidusmustrit, vaid jääb läbikumav (vt viimaseid pilte).

Toode valmistatakse personaalselt Teile, seega saab tellida vastavalt vajalike mõõtudega, valmistamisaeg on ca 2 nädalat. Toode tarnitakse kokkupandult ja kulleriga.

Lisaks saad meilt osta samas stiilis kuubiktooli, Montessori raamaturiiuli, Pikleri kolmnurga ja Pikleri kolmnurga liumäe/ronimisseinaga.

Puhasta
Tootekood: Montessori-riiul Kategooriad: ,

Lisainfo

Mõõtmed 150 × 37 × 30 cm

Instagram

3   207
3   72
11   162
17   103