Eestis tasuta pakiautomaati saatmine alates 49€ tellimustele!

  • Montessori riiul (2)
  • Montessori riiul (1)
  • Montessori riiul (2)
  • Montessori riiul (3)
  • 13782-scaled.jpg
  • Montessori riiul (4)
  • Montessori riiul (1)
  • Montessori riiul (5)
  • Värvitoonide valikud puidust toodetele
  • IMG_20210920_145438

Avatud riiul, ühekordne ja puidust

154,90174,90

Käsitööna valminud avatud riiul, mis on puidust ning järgib Montessori pedagoogikat.

Montessori meetod soodustab laste ligipääsetavust ja vabadust tegutsemiseks. See riiul on loodud selleks, et kutsuda lapsi valima materjalide ja mängude seast, mida pakute talle õppimiseks ja mängimiseks.

Montessori riiuli eesmärk ei ole koormata lapsi liigsete mänguvahenditega, vaid pakkuda temale sobilikku keskkonda ja toetada loomulikku püüdlust mängu kaudu õppida. Lapsel on hea ülevaade enda esemetest, nii õpib ta korda hoidma, sest igal asjal on oma koht ning esemed ei ole kuhjatud. Lisage lapsele mänguasjadega riiuli kõrvale vaip või madal laud, et tekiks mõnus mänguala.

Lisaks saad meilt osta samas stiilis kuubiktooli, Montessori raamaturiiuli, Pikleri kolmnurga ja Pikleri kolmnurga liumäe/ronimisseinaga.

Tootekood: Montessori-riiul Kategooriad: , , ,

LISAINFO

Piltidel oleva riiuli mõõtmed: 150x30x35 cm.

Toode on valmistatud Eesti väiketootja poolt käsitööna! Saame teha riiuli ka Teile sobivate mõõtudega. Sel juhul palume saata meile päring ning teeme hinnapakkumise.

Riiuli alumine külg on värvimata, et ei oleks ohtu põranda määrimiseks. Riiulile on ülesse serva tugevduseks lisatud ääreliist, et riiul läbi ei painduks. Alumisel serval liiste pole, et saaks soovi korral hoiustada seal ka riiulist laiemaid esemeid.

Valmistatud okaspuu puidust, kinnitatud kruvidega ja saab tellida lakkimata või lakituna. Viimistluseks on kasutatud lakki või peitslakki, mis on sobilik laste tarvikute töötlemiseks (vastab nõuetele DIN 69961-1C ja EB71-3).

Peitslaki toonid: valge, mahagon ja pruun.

Värvinäidisel on toonid kantud kõrvuti alates vasakult: naturaalne töötlemata puit, naturaalne värvitu lakk, valge peitslakk, mahagon peitslakk, pruun peitslakk.

Juhime tähelepanu, et valge peitslakk ei kata täielikult puidusmustrit, vaid jääb läbikumav (vt viimaseid pilte).

Toode valmistatakse personaalselt Teile, seega saab tellida vastavalt vajalike mõõtudega, valmistamisaeg on ca 2 nädalat. Toode tarnitakse kokkupandult ja kulleriga.

Jälgi meid Instagramis

58   316
3   385
133   41
6   292
SAA ESIMENE OST 10% SOODSAMALT!
Ole esimene, kes saab infot uute toodete, eripakkumiste ja allahindluste kohta.