Eestis tasuta pakiautomaati saatmine alates 39€ tellimustele!

  • Puidust kuubiktool ja Montessori raamaturiiul
  • Värvitoonide valikud puidust toodetele

Kuubiktool ja -laud

49,9054,90

Kolm ühes kuubiktool on lapsele ideaalne esimene tool ja kasutatav kuni lapse ca 3-aastaseks saamiseni!

Seda saab kasutada lauana, madala või kõrgema toolina. Toolil on kaks erinevat istumiskõrgust, lapse kasvades saab tooli lihtsalt teistpidi keerata!

Tooli saab kasutada alates ajast, mil laps istub iseseisvalt ja kindlalt. Tänu  sobivale kõrgusele saab laps tooli iseseisvalt istuda ja sealt tõusta.  Tooli küljed ja seljatugi pakuvad toetust, et lapsel oleks toolis mugav istuda. Kuubiktooli saab kasutada ka väikese lauana või öökapina.

Tooli mõõtmed: 30x30x30 cm, istekõrgus ca 12 ja 20 cm, istumissügavus ca 25cm. Pildil olev laps on 1 aaastat 11 kuud vana ja ca 90 cm pikk.

Toode on valmistatud Eesti väiketootja poolt käsitööna! Valmistatud okaspuu puidust, kinnitatud kruvidega ja saab tellida lakkimata või lakituna. Viimistluseks on kasutatud lakki või peitslakki, mis on sobilik laste tarvikute töötlemiseks (vastab nõuetele DIN 69961-1C ja EB71-3).

Peitslaki toonid: valge, mahagon ja pruun.

Värvinäidisel on toonid kantud kõrvuti alates vasakult: naturaalne töötlemata puit, naturaalne värvitu lakk, valge peitslakk, mahagon peitslakk, pruun peitslakk.

Juhime tähelepanu, et valge peitslakk ei kata täielikult puidusmustrit, vaid jääb läbikumav (vt viimaseid pilte).

Toode valmistatakse personaalselt Teile, valmistamisaeg on ca 2 nädalat. Toode tarnitakse kokkupandult.

Lisaks saad meilt osta samas stiilis Montessori riiuli, raamaturiiuli, Pikleri kolmnurga ja Pikleri kolmnurga liumäe ning ronimisseinaga.

Puhasta
Tootekood: kuubiktool Kategooriad: ,

Lisainfo

Kaal 2.5 kg
Mõõtmed 30 × 30 × 30 cm

Instagram