Eestis tasuta pakiautomaati saatmine alates 49€ tellimustele!

  • Avatud Montessori raamaturiiul puidust
  • Puidust raamaturiiul lastele avatud Montessori
  • Raamaturiiul (1)
  • Raamaturiiul (3)
  • Raamaturiiul (3)
  • Raamaturiiul (4)
  • Raamaturiiul (2)
  • Värvitoonide valikud puidust toodetele
  • IMG_20210920_145438

Puidust raamaturiiul

219,90239,90

Ette suunatult avatud ja puidust valmistatud Montessori raamaturiiul sobib keskkonda, mis last inspireeriks õppima, vaatlema ja tegutsema, see võimaldab lapsel raamatuvalikut hõlpsamini näha. Samuti edendab selline riiul iseseisvust, kuna võimaldab lapsel kõigi raamatuteni jõuda.

Lapsed hoolivad rohkem raamatu kaanest kui sisust ja see on täiesti normaalne! Väikeseid lapsi, kes pole veel lugemist õppinud, köidavad värvid ja pildid lihtsalt rohkem kui sõnad. Tegelikult kehtib see isegi meie, täiskasvanute kohta, raamatupoodi külastades liigume tihtipeale ilusa väljapaneku poole või otsime raamaturiiulitelt kindlat pealkirja.

Raamaturiiul mahutab erineva suurusega raamatuid ja on nelja sahtliga. Samas on oluline oma last mitte üle koormata ja hoida nähtaval hetkel huvipakkuvad teosed, sel viisil saab laps rohkem keskenduda igale raamatule. Raamatuid saab vahetada vastavalt oma lapse huvidele, aastaaegadele või konkreetsele teemale, rotatsioonis või hetkel hoiustust vajavad raamatud saab peita teisele poole.

Raamatute sahtlid on piisavalt laiad, et neid saaks ka hõlpsasti puhastada.

Lisaks saad meilt osta samas stiilis kuubiktooli, Montessori riiuli, Pikleri kolmnurga ja Pikleri kolmnurga liumäe ning ronimisseinaga.

Tootekood: montessori-raamaturiiul Kategooriad: , ,

LISAINFO

Piltidel oleva raamaturiiuli mõõtmed: laius 790x kõrgus 900x sügavus 400mm. Sahtli sügavus 77mm ja kõrgus 264mm.

Saame teha riiuli ka Teile sobivate mõõtudega. Sel juhul palume saata meile päring ning teeme hinnapakkumise.

Valmistatud okaspuu puidust, kinnitatud kruvidega ja saab tellida lakkimata või lakituna. Viimistluseks on kasutatud lakki või peitslakki, mis on sobilik laste tarvikute töötlemiseks (vastab nõuetele DIN 69961-1C ja EB71-3).

Peitslaki toonid: valge, mahagon ja pruun.

Värvinäidisel on toonid kantud kõrvuti alates vasakult: naturaalne töötlemata puit, naturaalne värvitu lakk, valge peitslakk, mahagon peitslakk, pruun peitslakk.

Juhime tähelepanu, et valge peitslakk ei kata täielikult puidusmustrit, vaid jääb läbikumav (vt viimaseid pilte).

Toode valmistatakse personaalselt Teile, seega saab tellida vastavalt vajalike mõõtudega, valmistamisaeg on ca 2 nädalat. Toode tarnitakse kokkupandult ja kulleriga.

PS! 2-3.pildil on raamaturiiul kaetud valge peitslakiga, kuid tänu valgusele tundub pigem puhas valge, reaalsuses paistab puidu muster rohkem välja. Teistel piltidel on riiul töötlemata kujul.

Jälgi meid Instagramis

12   458
9   91
8   130
22   162
SAA ESIMENE OST 10% SOODSAMALT!
Ole esimene, kes saab infot uute toodete, eripakkumiste ja allahindluste kohta.