Montessori raamaturiiul

119,90129,90

Lapsed hoolivad rohkem raamatu kaanest kui sisust ja see on täiesti normaalne! Väikeseid lapsi, kes pole veel lugemist õppinud, köidavad värvid ja pildid lihtsalt rohkem kui sõnad. Tegelikult kehtib see isegi meie, täiskasvanute kohta, raamatupoodi külastades liigume tihtipeale ilusa väljapaneku poole või otsime raamaturiiulitelt kindlat pealkirja.

Ette suunatult avatud Montessori raamaturiiul sobib keskkonda, mis last inspireeriks õppima, vaatlema ja tegutsema, see võimaldab lapsel raamatuvalikut hõlpsamini näha. Samuti edendab selline riiul iseseisvust, kuna võimaldab lapsel kõigi raamatuteni jõuda.

Raamaturiiul mahutab erineva suurusega raamatuid ja on nelja sahtliga. Samas on oluline oma last mitte üle koormata ja hoida nähtaval hetkel huvipakkuvad teosed, sel viisil saab laps rohkem keskenduda igale raamatule. Raamatuid saab vahetada vastavalt oma lapse huvidele, aastaaegadele või konkreetsele teemale, rotatsioonis või hetkel hoiustust vajavad raamatud saab peita teisele poole.

Raamatute sahtlid on piisavalt laiad, et neid saaks ka hõlpsasti puhastada.

Piltidel oleva raamaturiiuli mõõtmed: 79x90x40 cm.

Saame teha riiuli ka Teile sobivate mõõtudega. Sel juhul palume saata meile päring ning teeme hinnapakkumise.

Valmistatud okaspuu puidust, kinnitatud kruvidega ja saab tellida lakkimata või lakituna. Viimistluseks on kasutatud lakki või peitslakki, mis on sobilik laste tarvikute töötlemiseks (vastab nõuetele DIN 69961-1C ja EB71-3). Peitslaki toonid: valge ja mahagon.

Toode valmistatakse personaalselt Teile, seega saab tellida vastavalt vajalike mõõtudega, valmistamisaeg on ca 2 nädalat. Toode tarnitakse kokkupandult ja kulleriga.

PS! 2-3.pildil on raamaturiiul kaetud valge peitslakiga, teistel piltidel töötlemata kujul.

Lisaks saad meilt osta samas stiilis kuubiktooli, Montessori riiuli, Pikleri kolmnurga ja Pikleri kolmnurga liumäe ning ronimisseinaga.

Puhasta
Tootekood: montessori-raamaturiiul Kategooria:

Lisainfo

Mõõtmed -