Eestis tasuta pakiautomaati saatmine alates 49€ tellimustele!

  • Skunk realistlik loomafiguur

Skunk – realistlik loomafiguur

3,40

Skunk on ilmselt tuntud oma võime poolest eritada ebameeldivat tugevat lõhnavat nõret, kui tunneb, et ta on ohus. Värvuselt on skungid mustvalged, kaugelt nähtav värvus on hoiatussignaal, kuna enesekaitseks kasutatava haisunõre tõttu on skungil looduses vähe vaenlasi.

Skunkide asuala ulatub Kanadast Põhja-Mehhikoni ja nad elavad väikeste karjadena urgudes, mida jagavad mõnikord teiste loomadega.

Realistlikud MOJO loomafiguurid on väga universaalseks õppe- ja mänguvahendiks igas vanuses lapsele. Nende abil on võimalik mängida loovmängu, õppida tundma loomi, loendamist, värvusi ja nimetusi, kasutada veemängudes ning kunstis (jälgede tegemine värviga või plastiliinis jne). Loomafiguuride suurused on omavahel päris elulistes ja õigetes proportsioonides ning talla all on realistlik muster.

 

Ainult 1 laos

Tootekood: legler-skunk-387034 Kategooria:

LISAINFO

Mõõdud: 7 cm x 2 cm x 3,5 cm

Laste ohutus on toodete väljatöötamisel esmatähtis, iga MOJO seeria loom on rangelt testitud ja peab enne turule toomist vastama kõigile kehtivatele ülemaailmsetele ohutusstandarditele. Sealjuures vastab Euroopa standarditele: EN71 1., 2. ja 3. osa, EN71 9. osa, DIN53160 (Saksamaa standard), ei sisalda kaadmiumi ega ftalaati. Loomakujud on värvitud värvidega, mis on lastele ohutud, kuigi lämbumisohu tõttu ei ole soovituslik loomi suhu panna.

Materjaliks on sünteetika ja soovitatav vanus alates kolmandast eluaastast.

Jälgi meid Instagramis

7   63
22   161
21   509
17   207
SAA ESIMENE OST 10% SOODSAMALT!
Ole esimene, kes saab infot uute toodete, eripakkumiste ja allahindluste kohta.