Eestis tasuta pakiautomaati saatmine alates 49€ tellimustele!

  • luik

Luik – realistlik loomafiguur

4,90

Luikedel on elu peal vees edukaks ellujäämiseks palju kohandusi nagu näiteks sujuv keha kuju, pikk kael ja lestad. Luige tiivad on väga tugevad, see tähendab, et luik on üks väheseid raskeid linde, kes suudab lennata. Tegu on väg agraatsiliste lindudega ja lausa hämmastav, et nende jälg ja keha on nii suured!

Realistlikud MOJO loomafiguurid on väga universaalseks õppe- ja mänguvahendiks igas vanuses lapsele. Nende abil on võimalik mängida loovmängu, õppida tundma loomi, loendamist, värvusi ja nimetusi, kasutada veemängudes ning kunstis (jälgede tegemine värviga või plastiliinis jne).

See loomafiguur pakub palju põnevust ja on suurepärane lisa meie poolt müüdavale jäljekaartide komplektile.

Laos

Tootekood: legler-luik-loomafiguur-387065 Kategooria:

LISAINFO

Mõõdud: 10 cm x 4 cm x 6,5 cm.

Laste ohutus on toodete väljatöötamisel esmatähtis, iga MOJO seeria loom on rangelt testitud ja peab enne turule toomist vastama kõigile kehtivatele ülemaailmsetele ohutusstandarditele. Sealjuures vastab Euroopa standarditele: EN71 1., 2. ja 3. osa, EN71 9. osa, DIN53160 (Saksamaa standard), ei sisalda kaadmiumi ega ftalaati. Loomakujud on värvitud värvidega, mis on lastele ohutud, kuigi lämbumisohu tõttu ei ole soovituslik loomi suhu panna.

Materjaliks on sünteetika ja soovitatav vanus alates kolmandast eluaastast.

Jälgi meid Instagramis

126   38
6   278
7   97
6   45
SAA ESIMENE OST 10% SOODSAMALT!
Ole esimene, kes saab infot uute toodete, eripakkumiste ja allahindluste kohta.