Eestis tasuta pakiautomaati saatmine alates 49€ tellimustele!

  • Sebra

Sebra – realistlik loomafiguur

7,90

Sebrad on pärit Sahara-tagusest Aafrikast. Kaks silmapaistvat Aafrika sebra liiki on tasandiku Sebra (Equus burchelli) ja Grevy Sebra (Equus grevyi). Nad võivad välja näha sarnased, kuid neil on palju erinevaid käitumisjooni. Terve aasta kestva tiinuse järel sünnib sebra märal üks varss, kelle keha on kaetud karvadega ja umbes ühe tunni vanuselt suudavad nad juba ringi liikuda. Varsad hoiduvad vanade sebrade lähedusse, kus tunnevad end turvaliselt. Isasloom on väga hoolitsev ega kõhkle ohu korral varssa kiskjate eest kaitsma, tehes seda raevukalt tagant üles lüües, mis on nii hirmuäratav, et nende hoopide eest hoiduvad isegi lõvid.

Realistlikud MOJO loomafiguurid on väga universaalseks õppe- ja mänguvahendiks igas vanuses lapsele. Nende abil on võimalik mängida loovmängu, õppida tundma loomi, loendamist, värvusi ja nimetusi, kasutada veemängudes ning kunstis (jälgede tegemine värviga või plastiliinis jne). Loomafiguuride suurused on omavahel päris elulistes ja õigetes proportsioonides ning talla all on realistlik muster.

See loomafiguur pakub palju põnevust ja on suurepärane lisa meie poolt müüdavale realistlikule puslele “Savann”.

Laos

Tootekood: legler-sebra-loomafiguur-387169 Kategooria:

LISAINFO

Mõõdud: 11 cm x 3,5 cm x 10 cm

Laste ohutus on toodete väljatöötamisel esmatähtis, iga MOJO seeria loom on rangelt testitud ja peab enne turule toomist vastama kõigile kehtivatele ülemaailmsetele ohutusstandarditele. Sealjuures vastab Euroopa standarditele: EN71 1., 2. ja 3. osa, EN71 9. osa, DIN53160 (Saksamaa standard), ei sisalda kaadmiumi ega ftalaati. Loomakujud on värvitud värvidega, mis on lastele ohutud, kuigi lämbumisohu tõttu ei ole soovituslik loomi suhu panna.

Materjaliks on sünteetika ja soovitatav vanus alates kolmandast eluaastast.

 

Jälgi meid Instagramis

12   380
9   85
8   128
22   161
SAA ESIMENE OST 10% SOODSAMALT!
Ole esimene, kes saab infot uute toodete, eripakkumiste ja allahindluste kohta.