Eestis tasuta pakiautomaati saatmine alates 49€ tellimustele!

  • jänese realistlik loomafiguur

Jänes, püstine – realistlik loomafiguur

3,40

Jänesed on väikesed imetajad, keda looduslikult leidub Euroopas, Lõuna-Aafrikas, Sumatras ja Jaapanis. Neid leidub sageli ka Lähis-Ida kõrbepiirkondades, kus jänesed asustavad kõrbete rohelisemaid osi, sest ellujäämiseks on piisavalt toitu ja vett.

See loomafiguur pakub palju põnevust ja on suurepärane lisa meie poolt müüdavale jäljekaartide komplektile, mitmekihilisele õppepuslele “Loomade jälgedes” või puslele “Eesti metsloomad”.

Realistlikud MOJO loomafiguurid on väga universaalseks õppe- ja mänguvahendiks igas vanuses lapsele. Nende abil on võimalik mängida loovmängu, õppida tundma loomi, loendamist, värvusi ja nimetusi, kasutada veemängudes ning kunstis (jälgede tegemine värviga või plastiliinis jne).

 

Laos

Tootekood: legler-jänes-püstine-loomafiguur-387141 Kategooriad: ,

LISAINFO

Mõõdud: 2.5 cm x 2 cm x 5 cm

Laste ohutus on toodete väljatöötamisel esmatähtis, iga MOJO seeria loom on rangelt testitud ja peab enne turule toomist vastama kõigile kehtivatele ülemaailmsetele ohutusstandarditele. Sealjuures vastab Euroopa standarditele: EN71 1., 2. ja 3. osa, EN71 9. osa, DIN53160 (Saksamaa standard), ei sisalda kaadmiumi ega ftalaati. Loomakujud on värvitud värvidega, mis on lastele ohutud, kuigi lämbumisohu tõttu ei ole soovituslik loomi suhu panna.

Materjaliks on sünteetika ja soovitatav vanus alates kolmandast eluaastast.

Jälgi meid Instagramis

4   22
3   199
66   333
3   400
SAA ESIMENE OST 10% SOODSAMALT!
Ole esimene, kes saab infot uute toodete, eripakkumiste ja allahindluste kohta.