Eestis tasuta pakiautomaati saatmine alates 49€ tellimustele!

  • makaak loomafiguur

Makaak – realistlik loomafiguur

4,90

Makaak (Macaca) on perekond kitsaninalisi ahve (ehk Vana Maailma ahve) esikloomaliste seltsist. Kuigi nad on ahvid, nimetatakse neid harilikke musti makaake mõnikord ekslikult ahvideks nende äärmiselt kärbitud saba tõttu. Tavaliselt on üks parimaid viise ahvi ja makaagi eristamiseks otsida saba olemasolu, kuid hari-mustade makaakide puhul on see keeruline, kuna nende lühikesi sabasid on raske näha.

Realistlikud MOJO loomafiguurid on väga universaalseks õppe- ja mänguvahendiks igas vanuses lapsele. Nende abil on võimalik mängida loovmängu, õppida tundma loomi, loendamist, värvusi ja nimetusi, kasutada veemängudes ning kunstis (jälgede tegemine värviga või plastiliinis jne).

Laos

Tootekood: legler-makaak-387182 Kategooriad: , ,

LISAINFO

Mõõdud: 8 x 3,5 x 6 cm

Laste ohutus on toodete väljatöötamisel esmatähtis, iga MOJO seeria loom on rangelt testitud ja peab enne turule toomist vastama kõigile kehtivatele ülemaailmsetele ohutusstandarditele. Sealjuures vastab Euroopa standarditele: EN71 1., 2. ja 3. osa, EN71 9. osa, DIN53160 (Saksamaa standard), ei sisalda kaadmiumi ega ftalaati. Loomakujud on värvitud värvidega, mis on lastele ohutud, kuigi lämbumisohu tõttu ei ole soovituslik loomi suhu panna.

Materjaliks on sünteetika ja soovitatav vanus alates kolmandast eluaastast.

Jälgi meid Instagramis

3   68
5   203
7   186
22   301
SAA ESIMENE OST 10% SOODSAMALT!
Ole esimene, kes saab infot uute toodete, eripakkumiste ja allahindluste kohta.