Eestis tasuta pakiautomaati saatmine alates 49€ tellimustele!

  • valge tiigri kutsikas

Valge tiigri kutsikas – realistlik loomafiguur

3,40

Kummalisel kombel arvatakse, et valge tiigri eluiga on pisut lühem kui tavalisel Bengali tiigril. Kuigi looduses selle kohta tõendeid pole, järeldavad vangistuses tehtud uuringud, et see on tingitud valge tiigri muteerunud geenidest.

Realistlikud MOJO loomafiguurid on väga universaalseks õppe- ja mänguvahendiks igas vanuses lapsele. Nende abil on võimalik mängida loovmängu, õppida tundma loomi, loendamist, värvusi ja nimetusi, kasutada veemängudes ning kunstis (jälgede tegemine värviga või plastiliinis jne). Loomafiguuride suurused on omavahel päris elulistes ja õigetes proportsioonides ning talla all on realistlik muster.

 

Laos

Tootekood: legler-valge-tiigri-kutsikas-387015 Kategooriad: ,

LISAINFO

Mõõdud: 7 cm x 4 cm x 3 cm

Laste ohutus on toodete väljatöötamisel esmatähtis, iga MOJO seeria loom on rangelt testitud ja peab enne turule toomist vastama kõigile kehtivatele ülemaailmsetele ohutusstandarditele. Sealjuures vastab Euroopa standarditele: EN71 1., 2. ja 3. osa, EN71 9. osa, DIN53160 (Saksamaa standard), ei sisalda kaadmiumi ega ftalaati. Loomakujud on värvitud värvidega, mis on lastele ohutud, kuigi lämbumisohu tõttu ei ole soovituslik loomi suhu panna. Materjaliks on sünteetika ja soovitatav vanus alates kolmandast eluaastast.

Jälgi meid Instagramis

12   376
9   84
8   128
22   161
SAA ESIMENE OST 10% SOODSAMALT!
Ole esimene, kes saab infot uute toodete, eripakkumiste ja allahindluste kohta.