Eestis tasuta pakiautomaati saatmine alates 49€ tellimustele!

  • Šairi hobuse loomafiguur

Hobune – Šairi tõug – realistlik loomafiguur

7,90

Šairi hobune on pärit Inglismaalt. Šairi hobune on maailma suurim hobune turjakõrgusega 198 cm ja massiga 1 tonn. Nad on enamasti mustjaskõrvid ja kõrvid, nende otsmikul on valge lai lauk. Tihedakarvalistel jalgadel on sokid ja sukad.

Realistlikud MOJO loomafiguurid on väga universaalseks õppe- ja mänguvahendiks igas vanuses lapsele. Nende abil on võimalik mängida loovmängu, õppida tundma loomi, loendamist, värvusi ja nimetusi, kasutada veemängudes ning kunstis.

See loomafiguur pakub palju põnevust ja on suurepärane lisa meie poolt müüdavale realistlikele pusledele farmiloomadest ja hobusest.

 

Laos

Tootekood: legler-Šairi-hobune-loomafiguur-patsidega-387290 Kategooria:

LISAINFO

Mõõdud: 13 cm x 4,5 cm x 12 cm

Laste ohutus on toodete väljatöötamisel esmatähtis, iga MOJO seeria loom on rangelt testitud ja peab enne turule toomist vastama kõigile kehtivatele ülemaailmsetele ohutusstandarditele. Sealjuures vastab Euroopa standarditele: EN71 1., 2. ja 3. osa, EN71 9. osa, DIN53160 (Saksamaa standard), ei sisalda kaadmiumi ega ftalaati. Loomakujud on värvitud värvidega, mis on lastele ohutud, kuigi lämbumisohu tõttu ei ole soovituslik loomi suhu panna.

Materjaliks on sünteetika ja soovitatav vanus alates kolmandast eluaastast.

Jälgi meid Instagramis

12   376
9   84
8   128
22   161
SAA ESIMENE OST 10% SOODSAMALT!
Ole esimene, kes saab infot uute toodete, eripakkumiste ja allahindluste kohta.