Eestis tasuta pakiautomaati saatmine alates 39€ tellimustele!

Farmiloomadega realistlik pusle

6,40

Realistliku pildiga pusle, mis loob lapsele äratundmisrõõmu ja võimaluse õppida asjade ning olendite tegelikku välimust. Ka Montessori pedagoogika soovitab kuni kuueaastastele lastele eelistada reaalsust kujutavaid jutte ja pilte. Need aitavad tutvustada maailma, mis neid ümbritseb, õpetab seda hoidma, tundma ja armastama. Pusle valmistamiseks on kasutatud kõrgkvaliteetset kartongist.

See detailne ja rõõmsavärviline pusle toob kõik loomad kokku ning aitab lapsel avastada reaalset elu talus. Hobusel ja varsal on hea meel jälgida kõike, mis nende ümbruses toimub, samal ajal kui lehm ja tema vasikas piirluvad aia tagant. Kohev lammas seisab kindlalt oma tallede eest hoolitsedes, mil roosad põrsad rändavad talus vabalt ringi ning samal ajal valmistub kukk kiremiseks! Kaks pääsukest liuglevad võimsalt üle taeva, samal ajal kui öökull istub  aknaäärel ja ootab kannatlikult öö ilmumist.

Suurus: 1 x 36.5 x 28.5 cm
Pusletükkide arv: 23
Sobilik alates 3. eluaastast, palume kasutada ainult järelvalve all.

Antud pusle juurde sobivad suurepäraselt ka meie realistlikud loomafiguurid kodusiga (kult) ja lehmvasikas, kukk, kass ja poni.

4 laos

Tootekood: farmiloomad-FH23-maxi Kategooria:

Lisainfo

Kaal 0.2 kg
Mõõtmed 36.5 × 28.5 × 1 cm

Instagram

0   46
5   66
5   53
1   56