Eestis tasuta pakiautomaati saatmine alates 49€ tellimustele!

  • põdra vasikas 387188
  • põdra vasikas 1 387188

Põdravasikas – realistlik loomafiguur

4,90

Tiinus kestab põtradel 227–235 päeva ja vasikad sünnivad aprilli lõpust kuni juuni alguseni. Suurem osa mai esimesel poolel. Noorematel lehmadel on vasikaid üks, keskealistel ja vanematel kaks. Kolme või nelja järglast esineb väga harva. Vasikad toituvad emapiimast umbes pool aastat. Muud toitu hakkavad nad tarvitama juba kolmandal elunädalal.

Realistlikud MOJO loomafiguurid on väga universaalseks õppe- ja mänguvahendiks igas vanuses lapsele. Nende abil on võimalik mängida loovmängu, õppida tundma loomi, loendamist, värvusi ja nimetusi, kasutada veemängudes ning kunstis (jälgede tegemine värviga või plastiliinis jne).

See loomafiguur pakub palju põnevust ja on suurepärane lisa meie poolt müüdavale jäljekaartide komplektile, mitmekihilisele õppepuslele “Loomade jälgedes” või puslele “Eesti metsloomad”.

Laos

Tootekood: legler-põdravasikas-loomafiguur-387188 Kategooriad: ,

LISAINFO

Mõõdud: 12 cm x 12 cm x 2 cm

Laste ohutus on toodete väljatöötamisel esmatähtis, iga MOJO seeria loom on rangelt testitud ja peab enne turule toomist vastama kõigile kehtivatele ülemaailmsetele ohutusstandarditele. Sealjuures vastab Euroopa standarditele: EN71 1., 2. ja 3. osa, EN71 9. osa, DIN53160 (Saksamaa standard), ei sisalda kaadmiumi ega ftalaati. Loomakujud on värvitud värvidega, mis on lastele ohutud, kuigi lämbumisohu tõttu ei ole soovituslik loomi suhu panna.

Materjaliks on sünteetika ja soovitatav vanus alates kolmandast eluaastast.

Jälgi meid Instagramis

12   464
9   92
8   132
22   162
SAA ESIMENE OST 10% SOODSAMALT!
Ole esimene, kes saab infot uute toodete, eripakkumiste ja allahindluste kohta.