Eestis tasuta pakiautomaati saatmine alates 49€ tellimustele!

  • emu realistlik loomafiguur

Emu – realistlik loomafiguur

7,90

Emud võivad kasvada ligi 2 meetri kõrguseks ja neil on äärmiselt pehmed suled. Emud on lennuvõimetud linnud peamiselt oma tohutu suuruse tõttu, mis tähendab, et nad on lihtsalt liiga rasked. Emud on rändlinnud, mis tähendab, et nad jäävad harva kauaks samasse kohta. Emud reisivad teadaolevalt pikki vahemaid, et leida rohkem toitu.

Realistlikud MOJO loomafiguurid on väga universaalseks õppe- ja mänguvahendiks igas vanuses lapsele. Nende abil on võimalik mängida loovmängu, õppida tundma loomi, loendamist, värvusi ja nimetusi, kasutada veemängudes ning kunstis (jälgede tegemine värviga või plastiliinis jne).

See loomafiguur pakub palju põnevust ja on suurepärane lisa meie poolt müüdavale jäljekaartide komplektile  või puslele “Farmiloomad”.

Laos

Tootekood: legler-emu-387163 Kategooriad: ,

LISAINFO

Mõõdud: 10 x 4 x 9,5 cm

Laste ohutus on toodete väljatöötamisel esmatähtis, iga MOJO seeria loom on rangelt testitud ja peab enne turule toomist vastama kõigile kehtivatele ülemaailmsetele ohutusstandarditele. Sealjuures vastab Euroopa standarditele: EN71 1., 2. ja 3. osa, EN71 9. osa, DIN53160 (Saksamaa standard), ei sisalda kaadmiumi ega ftalaati. Loomakujud on värvitud värvidega, mis on lastele ohutud, kuigi lämbumisohu tõttu ei ole soovituslik loomi suhu panna.

Materjaliks on sünteetika ja soovitatav vanus alates kolmandast eluaastast.

Jälgi meid Instagramis

3   68
5   203
7   186
22   301
SAA ESIMENE OST 10% SOODSAMALT!
Ole esimene, kes saab infot uute toodete, eripakkumiste ja allahindluste kohta.