Eestis tasuta pakiautomaati saatmine alates 49€ tellimustele!

  • kaamel loomafiguur

Kaamel – realistlik loomafiguur

7,90

Kaamlid ei ole mitte ainult vastupidavad kõrbeloomad, sest nad suudavad toidu leidmisel elada ilma veeta kuni 10 kuud, vaid nende suhteliselt aeglane elustiil tähendab ka seda, et nad suudavad ühe päevaga läbida suuri vahemaid (mõnikord üle 30 km). Samal ajal kandes koormat, mis võib ületada 200 kg.

Realistlikud MOJO loomafiguurid on väga universaalseks õppe- ja mänguvahendiks igas vanuses lapsele. Nende abil on võimalik mängida loovmängu, õppida tundma loomi, loendamist, värvusi ja nimetusi, kasutada veemängudes ning kunstis (jälgede tegemine värviga või plastiliinis jne).

Laos

Tootekood: legler-Ühe-küüruga-kaamel-387113 Kategooria:

LISAINFO

Mõõdud: 14 x 3,5 x 12 cm

Laste ohutus on toodete väljatöötamisel esmatähtis, iga MOJO seeria loom on rangelt testitud ja peab enne turule toomist vastama kõigile kehtivatele ülemaailmsetele ohutusstandarditele. Sealjuures vastab Euroopa standarditele: EN71 1., 2. ja 3. osa, EN71 9. osa, DIN53160 (Saksamaa standard), ei sisalda kaadmiumi ega ftalaati. Loomakujud on värvitud värvidega, mis on lastele ohutud, kuigi lämbumisohu tõttu ei ole soovituslik loomi suhu panna.

Materjaliks on sünteetika ja soovitatav vanus alates kolmandast eluaastast.

Jälgi meid Instagramis

3   121
126   38
6   278
7   97
SAA ESIMENE OST 10% SOODSAMALT!
Ole esimene, kes saab infot uute toodete, eripakkumiste ja allahindluste kohta.