Eestis tasuta pakiautomaati saatmine alates 49€ tellimustele!

  • ninasarvik realistlik loomafiguur

Istuv ninasarvikupoeg – realistlik loomafiguur

4,90

Valge ninasarvik on suuruselt teine maismaaloom ja tema kaal võib olla umbes 2 tonni. Ta on ninasarvikute hulgas kõige tavalisem liik ja elab Aafrikas. Valge ninasarviku peas on 2 sarve, mis on keratiinist, eesmine sarv on keskmiselt 90 cm pikk, kuid võib kasvada kuni 150 cm!

Realistlikud MOJO loomafiguurid on väga universaalseks õppe- ja mänguvahendiks igas vanuses lapsele. Nende abil on võimalik mängida loovmängu, õppida tundma loomi, loendamist, värvusi ja nimetusi, kasutada veemängudes ning kunstis (jälgede tegemine värviga või plastiliinis jne).

See loomafiguur pakub palju põnevust ja on suurepärane lisa meie poolt müüdavale puslele “Savann”.

Laos

Tootekood: legler-istuv-ninasarvikupoeg-387257 Kategooriad: ,

LISAINFO

Mõõdud: 6 x 3,5 x 6,5 cm

Laste ohutus on toodete väljatöötamisel esmatähtis, iga MOJO seeria loom on rangelt testitud ja peab enne turule toomist vastama kõigile kehtivatele ülemaailmsetele ohutusstandarditele. Sealjuures vastab Euroopa standarditele: EN71 1., 2. ja 3. osa, EN71 9. osa, DIN53160 (Saksamaa standard), ei sisalda kaadmiumi ega ftalaati. Loomakujud on värvitud värvidega, mis on lastele ohutud, kuigi lämbumisohu tõttu ei ole soovituslik loomi suhu panna.

Materjaliks on sünteetika ja soovitatav vanus alates kolmandast eluaastast.

Jälgi meid Instagramis

3   121
126   38
6   278
7   97
SAA ESIMENE OST 10% SOODSAMALT!
Ole esimene, kes saab infot uute toodete, eripakkumiste ja allahindluste kohta.