Eestis tasuta pakiautomaati saatmine alates 49€ tellimustele!

  • realistliku sisuga raamatud lastele
  • realistliku sisuga raamatud lastele
  • realistliku sisuga raamatud lastele
  • realistliku sisuga raamatud lastele
  • realistliku sisuga raamatud lastele
  • realistliku sisuga raamatud lastele

Realistlik raamat “Väike puuraamat”

9,90

Kas teadsid, et puude erinevad osad kasvavad erinevatel aastaaegadel? Lehed kevadel, tüvi suvel ning juured sügisel ja talvel. Oled sa suur või väike, meie puuraamatu abil saad tuttavaks paljude Eestis kasvavate puudega.

Väikelastele soovitatakse just realistlikke piltide ja valge taustaga raamatuid. Valgel taustal olevad üksikud tõetruud pildid toetavad tahtliku tähelepanu ja pilgu fikseerimise oskuste arengut. Neid raamatuid lapsega koos vaadates saad suunata tema pilku liikuma vasakult paremale, mis on hea alus tulevikus lugemisoskuse arengule.

Selleks, et hoida ja arendada väikelapse huvi raamatuid vaadates, nimeta esemeid ja kirjelda pilte, lase lapsel lehti pöörata. Lapse kasvades lase tal lisaks lehtede pööramisele osutada esemetele pildil. Kui laps oskab osutada, alles siis küsi nende nimetusi ja näiteks loomade häälitsusi.

Antud raamatute ülesehitus aitab arendada mitmeid vaimse arengu valdkondi, kuid siin on ka mõned ideed matemaatiliste oskuste valdkonnast. Näiteks on loomade raamatut hea kasutada mõistete “üks” ja “mitu” kinnistamiseks ja marjade raamatus saate harjutada loendamist ja hulkade võrdlemist (rohkem, vähem / palju-vähe).

Kõik need raamatud sobivad hästi ka lapse lugemiseelduste kujundamiseks, kus ta saab otsida raamatutes (tuttavaid) tähti, uurida mis tähega sõnad algavad ja lõppevad. Samuti võib laps piltide all olevaid sõnu iseseisvalt voolida või harjutada hoopis ärakirja.

Vaata ka samas sarjas ilmunud “Maitsvad puuviljad”, “Väike putukaraamat”, “Vahvad linnud”, “Maitsvad marjad” ja “Vahvad kalad”.

Laos

Tootekood: väike-puuraamat-9789916957295-ludere Kategooriad: , , , ,

LISAINFO

 

  • Mõõdud: 134x141mm
  • Papist lehed

Jälgi meid Instagramis

56   315
3   383
133   41
6   292
SAA ESIMENE OST 10% SOODSAMALT!
Ole esimene, kes saab infot uute toodete, eripakkumiste ja allahindluste kohta.