Eestis tasuta pakiautomaati saatmine alates 49€ tellimustele!

  • Lindudest realistlik raamat
  • vahvad_linnud_1.pilt
  • vahvad_linnud_2.pilt
  • vahvad_linnud_3.pilt
  • vahvad_linnud_4.pilt

Realistlik raamat “Vahvad linnud”

9,90

Kas teadsid, et luik on Eesti kõige suurem ja pöialpoiss kõige väiksem lind?

Väikelastele soovitatakse just realistlikke piltide ja valge taustaga raamatuid. Valgel taustal olevad üksikud tõetruud pildid toetavad tahtliku tähelepanu ja pilgu fikseerimise oskuste arengut. Neid raamatuid lapsega koos vaadates saad suunata tema pilku liikuma vasakult paremale, mis on hea alus tulevikus lugemisoskuse arengule.

Selleks, et hoida ja arendada väikelapse huvi raamatuid vaadates, nimeta esemeid ja kirjelda pilte, lase lapsel lehti pöörata. Lapse kasvades lase tal lisaks lehtede pööramisele osutada esemetele pildil. Kui laps oskab osutada, alles siis küsi nende nimetusi ja näiteks loomade häälitsusi.

Antud raamatute ülesehitus aitab arendada mitmeid vaimse arengu valdkondi, kuid siin on ka mõned ideed matemaatiliste oskuste valdkonnast. Näiteks on loomade raamatut hea kasutada mõistete “üks” ja “mitu” kinnistamiseks ja marjade raamatus saate harjutada loendamist ja hulkade võrdlemist (rohkem, vähem / palju-vähe).

Kõik need raamatud sobivad hästi ka lapse lugemiseelduste kujundamiseks, kus ta saab otsida raamatutes (tuttavaid) tähti, uurida mis tähega sõnad algavad ja lõppevad. Samuti võib laps piltide all olevaid sõnu iseseisvalt voolida või harjutada hoopis ärakirja.

Vaata ka samas sarjas ilmunud “Maitsvad puuviljad”, “Vahvad kalad”, “Maitsvad puuviljad”, “Väike seeneraamat” ja “Väike putukaraamat”.

Toote avapilt: www.instagram.com/kristeljahendrik

Ainult 1 laos

Tootekood: 9789916957271-ludere Kategooriad: , , ,

LISAINFO

  • Lehekülgi: 30
  • Mõõdud: 134x141mm
  • Papist lehed

Jälgi meid Instagramis

5   39
3   203
66   333
3   400
SAA ESIMENE OST 10% SOODSAMALT!
Ole esimene, kes saab infot uute toodete, eripakkumiste ja allahindluste kohta.