Eestis tasuta pakiautomaati saatmine alates 39€ tellimustele!

Allahindlus!
  • Kaladest realistlik raamat
  • Vahvad_kalad_1.pilt
  • vahvad_kalad_2.pilt
  • vahvad_kalad_3.pilt
  • vahvad_kalad_4.pilt

Realistlik raamat “Vahvad kalad”

9,90

Kas teadsid, et ümarmudil ei ole küll algupäraselt Eesti vete kala, kuid on siin ennast viimastel aastakümnetel nii mugavalt sisse seadnud, et moodustab kalameeste saagist tihti juba poole?

Oled sa suur või väike, meie kalaraamatu abil saad tuttavaks Eestis enimlevinud kalaliikidega. Kalade suurusest paremini aimu saamiseks, panime igale lehele võrdluseks juurde ka meie raamatu kõige pisema kala, 8 cm pikkuse ogaliku.

Väikelastele soovitatakse just realistlikke piltide ja valge taustaga raamatuid. Valgel taustal olevad üksikud tõetruud pildid toetavad tahtliku tähelepanu ja pilgu fikseerimise oskuste arengut. Neid raamatuid lapsega koos vaadates saad suunata tema pilku liikuma vasakult paremale, mis on hea alus tulevikus lugemisoskuse arengule.

Selleks, et hoida ja arendada väikelapse huvi raamatuid vaadates, nimeta esemeid ja kirjelda pilte, lase lapsel lehti pöörata. Lapse kasvades lase tal lisaks lehtede pööramisele osutada esemetele pildil. Kui laps oskab osutada, alles siis küsi nende nimetusi ja näiteks loomade häälitsusi.

Antud raamatute ülesehitus aitab arendada mitmeid vaimse arengu valdkondi, kuid siin on ka mõned ideed matemaatiliste oskuste valdkonnast. Näiteks on loomade raamatut hea kasutada mõistete “üks” ja “mitu” kinnistamiseks ja marjade raamatus saate harjutada loendamist ja hulkade võrdlemist (rohkem, vähem / palju-vähe).

Kõik need raamatud sobivad hästi ka lapse lugemiseelduste kujundamiseks, kus ta saab otsida raamatutes (tuttavaid) tähti, uurida mis tähega sõnad algavad ja lõppevad. Samuti võib laps piltide all olevaid sõnu iseseisvalt voolida või harjutada hoopis ärakirja.

Vaata ka samas sarjas ilmunud “Maitsvad marjad”, “Maitsvad puuviljad”, “Väike putukaraamat”, “Väike seeneraamat” ja “Vahvad linnud“.

Toote avapilt: www.instagram.com/merle_pere

Ainult 1 laos

Tootekood: vahvad-kalad Kategooriad: , ,

LISAINFO

  • Lehekülgi: 28
  • Mõõdud: 134x141mm
  • Papist lehed

Jälgi meid Instagramis

6   223
3   33
9   241
5   52