Eestis tasuta pakiautomaati saatmine alates 49€ tellimustele!

  • Värvide sorteerimismäng puidust kausid ja kuulid
  • Värvide sorteerimismäng
  • Grapat sorteerimismäng
  • Art 15-106_MG_0363 Joguines Grapat
  • Art 15-106_MG_0151 Joguines Grapat
  • Art 15-106_MG_0139 Joguines Grapat

Sorteerimismäng pintsettidega “Kausid ja kuulid”

42,90

Grapat puidust sorteerimismänguga on mänguvõimalused lõputud ja laste loovus saab lennata kõrgustes, just nii nagu laste mäng olema peakski! Läbi loomingulise mängu toimubki kõige suurem areng!

Grapat sorteerimismäng puidust kausside, kuulide ja tangidega võimaldab arendada loogilis-matemaatilist mõtlemist ning motoorseid oskusi. Läbi mängu saab selgeks loendamine ja värvuste nimetused. Tangide kasutamine on hea vahend keskendumisvõime parandamiseks ja peenmotoorika kontrollimiseks.

Neid klassikalisi mänguvahendeid saab kasutada lõputul hulgal ka teistes mängudes ja tegevustes. Kausse saab kasutada aarete hoiustamiseks, pallidega mängida palliradadel ning näpitsatega teha kunstiprojekte. Vahendid on tänu looduslikule materjalile soojad, mugavad ja vastupidavad.

Grapat on Hispaaniast pärit väike pereettevõte, mis disainib ning valmistab mänguasju Pürenee mägedes. Pere sai ettevõtte loomiseks inspiratsiooni enda tütre vaba ja loomingulise mängu loomulikust ilust, laste kujutlusvõime on piiritu! Mänguasjad on valmistatud aaretest, mis on leitud nende Kataloonia kodu ümbritsevast loodusest. Kõik Grapati tooted on valmistatud lepa-, pärna-, pöögi- või vahtrapuust ja iga tükk on ainulaadne! Need on käsitsi maalitud veepõhiste mittetoksiliste värvidega, mis lubavad puidul endal särada oma “ebatäiuslikkuses” ning mille erinevad toonid on inspireeritud loodusest – sinine jõest,  kollane tulest ning roheline puuvõrast.

Laos

Tootekood: 15-106-sorteerimismäng-kausid-pallid Kategooriad: , , , , , ,

LISAINFO

Komplektis 6 kaussi, 36 kuuli, tangid/näpitsad ja hoiustamiskott.
Kausside läbimõõt 60 mm ja puidust kuulide läbimõõt 18 mm.

Kõik Grapati mänguasjad on pakendatud kaunilt papist karpi, seega on neid kohe mugav ka edasi kinkida.

Tooted on valmistatud puidust ja maalitud käsitsi.
Maalimiseks kasutatud värvid on veepõhised ja mittetoksilised, mis vastavad Euroopa mänguasjade ohutuseeskirjadele (Toy EN 71-1:2014+A1:2018, EN 71-2:2011+A1:2014, EN 71-3:2019, in USA ASTM 963). Tooted on taimset päritolu viimistlusvahade ja -õlidega.

Hooldamiseks puhastada niiske lapiga ja lasta õhu käes kuivada, mitte kasta ega leotada vees ega kasutada desinfitseerimisvahendit!

Sobilik alates 3.eluaastast, palume kasutada ainult järelvalve all.

 

Jälgi meid Instagramis

23   154
5   150
13   428
8   160
SAA ESIMENE OST 10% SOODSAMALT!
Ole esimene, kes saab infot uute toodete, eripakkumiste ja allahindluste kohta.