Eestis tasuta pakiautomaati saatmine alates 49€ tellimustele!

  • Värvilised puidust alused sorteerimismäng
  • Art 17-170 värvilised alused
  • Art 17-170_MG_0262_Joguines Grapat
  • Art 17-170 värvilised alused1
  • puidust kandikud
  • Art 17-170_MG_0213_Joguines Grapat
  • puidust alused

Värvilised alused, 6 tk

38,50

Grapat puidust alustaldrikutega on mänguvõimalused lõputud ja laste loovus saab lennata kõrgustes, just nii nagu laste mäng olema peakski! Läbi loomingulise mängu toimubki kõige suurem areng!

Vikerkaarevärvides alustaldrikutega saab mängida sorteerimismänge, mis võimaldab arendada loogilis-matemaatilist mõtlemist, õppida loendama ja värvuste nimetusi.

Samas saab neid klassikalisi mänguvahendeid kasutada lõputul hulgal ka teistes mängudes ja tegevustes. Aluseid saab kasutada aarete hoiustamiseks, ehitamisel ning õppemängude korraldamiseks. Vahendid on tänu looduslikule materjalile soojad, mugavad ja vastupidavad.

Grapat on Hispaaniast pärit väike pereettevõte, mis disainib ning valmistab mänguasju Pürenee mägedes. Pere sai ettevõtte loomiseks inspiratsiooni enda tütre vaba ja loomingulise mängu loomulikust ilust, laste kujutlusvõime on piiritu! Mänguasjad on valmistatud aaretest, mis on leitud nende Kataloonia kodu ümbritsevast loodusest. Kõik Grapati tooted on valmistatud lepa-, pärna-, pöögi- või vahtrapuust ja iga tükk on ainulaadne! Need on käsitsi maalitud veepõhiste mittetoksiliste värvidega, mis lubavad puidul endal särada oma “ebatäiuslikkuses” ning mille erinevad toonid on inspireeritud loodusest – sinine jõest,  kollane tulest ning roheline puuvõrast.

Laos

Tootekood: 17-170-värvilised-alused-6tk Kategooriad: , , , , , , ,

LISAINFO

Komplektis 6 vikerkaarevärvides alust.
Ümmarguse aluse läbimõõt on 18 cm.

Kõik Grapati mänguasjad on pakendatud kaunilt papist karpi, seega on neid kohe mugav ka edasi kinkida.

Tooted on valmistatud kasevineerist ja maalitud käsitsi.
Maalimiseks kasutatud värvid on veepõhised ja mittetoksilised, mis vastavad Euroopa mänguasjade ohutuseeskirjadele (Toy EN 71-1:2014+A1:2018, EN 71-2:2011+A1:2014, EN 71-3:2019, in USA ASTM 963). Tooted on taimset päritolu viimistlusvahade ja -õlidega.

Hooldamiseks puhastada niiske lapiga ja lasta õhu käes kuivada, mitte kasta ega leotada vees ega kasutada desinfitseerimisvahendit!

 

Jälgi meid Instagramis

7   63
22   161
21   509
17   207
SAA ESIMENE OST 10% SOODSAMALT!
Ole esimene, kes saab infot uute toodete, eripakkumiste ja allahindluste kohta.