Eestis tasuta pakiautomaati saatmine alates 49€ tellimustele!

  • realistlike fotodega raamatud lastele
  • realistlike piltidega raamat dinosaurustest
  • realistlike piltidega raamat dinosaurustest
  • realistlike piltidega raamat dinosaurustest
  • realistlike piltidega raamat dinosaurustest

Realistlik raamat “Põnevad dinosaurused”

9,90

Kas teadsid, et üks suurimaid dinosauruseid oli Argentinosaurus, kes võid kaaluda ligi 100 tonni (sama palju kui 15 elevanti)? Või et dinosauruste kivistisi on leitud kõigilt seistmelt kontinendilt kaasarvatud Antarktikast?

Väikelastele soovitatakse just realistlikke piltide ja valge taustaga raamatuid. Valgel taustal olevad üksikud tõetruud pildid toetavad tahtliku tähelepanu ja pilgu fikseerimise oskuste arengut. Neid raamatuid lapsega koos vaadates saad suunata tema pilku liikuma vasakult paremale, mis on hea alus tulevikus lugemisoskuse arengule.

Selleks, et hoida ja arendada väikelapse huvi raamatuid vaadates, nimeta esemeid ja kirjelda pilte, lase lapsel lehti pöörata. Lapse kasvades lase tal lisaks lehtede pööramisele osutada esemetele pildil. Kui laps oskab osutada, alles siis küsi nende nimetusi ja näiteks loomade häälitsusi.

Antud raamatute ülesehitus aitab arendada mitmeid vaimse arengu valdkondi, kuid siin on ka mõned ideed matemaatiliste oskuste valdkonnast. Näiteks on loomade raamatut hea kasutada mõistete “üks” ja “mitu” kinnistamiseks ja marjade raamatus saate harjutada loendamist ja hulkade võrdlemist (rohkem, vähem / palju-vähe).

Kõik need raamatud sobivad hästi ka lapse lugemiseelduste kujundamiseks, kus ta saab otsida raamatutes (tuttavaid) tähti, uurida mis tähega sõnad algavad ja lõppevad. Samuti võib laps piltide all olevaid sõnu iseseisvalt voolida või harjutada hoopis ärakirja.

Vaata ka samas sarjas ilmunud “Maitsvad puuviljad”, “Väike putukaraamat”, “Vahvad linnud”, “Maitsvad marjad” ja “Vahvad kalad”.

Laos

Tootekood: põnevad-dinosaurused-978-9916-9845-0-5-ludere Kategooriad: , , ,

LISAINFO

  • Lehekülgi: 26
  • Mõõdud: 134x141mm
  • Papist lehed

Jälgi meid Instagramis

5   39
3   203
66   333
3   400
SAA ESIMENE OST 10% SOODSAMALT!
Ole esimene, kes saab infot uute toodete, eripakkumiste ja allahindluste kohta.