Eestis tasuta pakiautomaati saatmine alates 49€ tellimustele!

  • Eesel 387397
  • eesel 1 387397

Eesel – realistlik loomafiguur

5,90

Eesel on hobusest väiksem ja massiivsem. Pea on tal kehaga võrreldes märgatavalt suurem, suhteliselt suured on ka kõrvad. Eeslil on peenikesed jalad, lühike lakk ja ta on hobusest märgatavalt madalam. Saba otsas on pikematest karvadest tutt. Eeslit on raske sundida või hirmutada tegema midagi, mida ta peab vastuolus tema enda huvide või ohutusega.

Realistlikud MOJO loomafiguurid on väga universaalseks õppe- ja mänguvahendiks igas vanuses lapsele. Nende abil on võimalik mängida loovmängu, õppida tundma loomi, loendamist, värvusi ja nimetusi, kasutada veemängudes ning kunstis (jälgede tegemine värviga või plastiliinis jne).

See loomafiguur pakub palju põnevust ja on suurepärane lisa meie poolt müüdavale jäljekaartide komplektile või puslele “Farmiloomad”.

Ainult 1 laos

Tootekood: legler-eesel-loomafiguur-387397 Kategooria:

LISAINFO

Mõõdud: 11 cm x 2,5 cm x 8 cm

Laste ohutus on toodete väljatöötamisel esmatähtis, iga MOJO seeria loom on rangelt testitud ja peab enne turule toomist vastama kõigile kehtivatele ülemaailmsetele ohutusstandarditele. Sealjuures vastab Euroopa standarditele: EN71 1., 2. ja 3. osa, EN71 9. osa, DIN53160 (Saksamaa standard), ei sisalda kaadmiumi ega ftalaati. Loomakujud on värvitud värvidega, mis on lastele ohutud, kuigi lämbumisohu tõttu ei ole soovituslik loomi suhu panna.

Materjaliks on sünteetika ja soovitatav vanus alates kolmandast eluaastast.

Jälgi meid Instagramis

3   98
126   38
6   277
7   97
SAA ESIMENE OST 10% SOODSAMALT!
Ole esimene, kes saab infot uute toodete, eripakkumiste ja allahindluste kohta.