Eestis tasuta pakiautomaati saatmine alates 39€ tellimustele!

  • saksa lambakoer
Hetkel otsas!

Saksa lambakoer – realistlik loomafiguur

4,90

Kuigi saksa lambakoer on oma elu esimesel kahel aastal üsna kleenuke, kasvatab ta kiiresti märkimisväärse lihasmassi. Nad on suured, intelligentsed ja tugevad koerad, turjakõrgus kuni 70 cm ja kaal kuni 50 kg.

Realistlikud MOJO loomafiguurid on väga universaalseks õppe- ja mänguvahendiks igas vanuses lapsele. Nende abil on võimalik mängida loovmängu, õppida tundma loomi, loendamist, värvusi ja nimetusi, kasutada veemängudes ning kunstis (jälgede tegemine värviga või plastiliinis jne).

See loomafiguur pakub palju põnevust ja on suurepärane lisa meie poolt müüdavale jäljekaartide komplektile või puslele “Lustakad kutsikad”.

Hetkel otsas!

Tootekood: saksa-lambakoer-loomafiguur-387260 Kategooria:

LISAINFO

Mõõdud: 12 cm x 3 cm x 7 cm.

Laste ohutus on toodete väljatöötamisel esmatähtis, iga MOJO seeria loom on rangelt testitud ja peab enne turule toomist vastama kõigile kehtivatele ülemaailmsetele ohutusstandarditele. Sealjuures vastab Euroopa standarditele: EN71 1., 2. ja 3. osa, EN71 9. osa, DIN53160 (Saksamaa standard), ei sisalda kaadmiumi ega ftalaati. Loomakujud on värvitud värvidega, mis on lastele ohutud, kuigi lämbumisohu tõttu ei ole soovituslik loomi suhu panna.

Materjaliks on sünteetika ja soovitatav vanus alates kolmandast eluaastast.

Instagram

8   197
20   79
24   281
8   70