Eestis tasuta pakiautomaati saatmine alates 49€ tellimustele!

Allahindlus!
  • ükssarviku loomafiguur

Ükssarvik – loomafiguur

Original price was: €14,90.Current price is: €9,90.

Muinasjutuliselt on ükssarvikut kujutatud valge hobusena, kelle otsaesisel on pikk spiraalikujuline kuldne või valge sarv. See ei ole aga alati nii olnud, sest keskajal peeti ükssarvikut eesli või kitse suuruseks. Loom oli valge, kuid sellel oli hirve pea, hobuse keha, lõvi saba, kitse habe ja lõhenenud kabjad. Kõik oli mõtestatud ning detailid olid puhtuse ja truuduse sümboliks ning ükssarvikut peeti taltsutamatuks.

Realistlikud MOJO loomafiguurid on väga universaalseks õppe- ja mänguvahendiks igas vanuses lapsele. Nende abil on võimalik mängida loovmängu, õppida tundma loomi, loendamist, värvusi ja nimetusi, kasutada veemängudes ning kunstis (jälgede tegemine värviga või plastiliinis jne).

Laos

Tootekood: legler-roosa-ükssarvik-387297 Kategooriad: , , , ,

LISAINFO

Mõõdud: 19 x 7.5 x 12 cm

Laste ohutus on toodete väljatöötamisel esmatähtis, iga MOJO seeria loom on rangelt testitud ja peab enne turule toomist vastama kõigile kehtivatele ülemaailmsetele ohutusstandarditele. Sealjuures vastab Euroopa standarditele: EN71 1., 2. ja 3. osa, EN71 9. osa, DIN53160 (Saksamaa standard), ei sisalda kaadmiumi ega ftalaati. Loomakujud on värvitud värvidega, mis on lastele ohutud, kuigi lämbumisohu tõttu ei ole soovituslik loomi suhu panna.

Materjaliks on sünteetika ja soovitatav vanus alates kolmandast eluaastast.

Jälgi meid Instagramis

4   83
588   194
11   73
7   57
SAA ESIMENE OST 10% SOODSAMALT!
Ole esimene, kes saab infot uute toodete, eripakkumiste ja allahindluste kohta.