Eestis tasuta pakiautomaati saatmine alates 49€ tellimustele!

  • Sea loomafiguur

Siga (emis) – realistlik loomafiguur

4,90

Sead on väga rahulikud ja intelligentsed loomad, kes näitavad agressiivsust harva. Erand, nagu paljude loomade puhul, on see, kui ema koos oma väikeste poegadega provotseeritakse või ähvardatakse.

Realistlikud MOJO loomafiguurid on väga universaalseks õppe- ja mänguvahendiks igas vanuses lapsele. Nende abil on võimalik mängida loovmängu, õppida tundma loomi, loendamist, värvusi ja nimetusi, kasutada veemängudes ning kunstis.

See loomafiguur pakub palju põnevust ja on suurepärane lisa meie poolt müüdavale jäljekaartide komplektile või puslele “Farmiloomad”.

 

Ainult 1 laos

Tootekood: siga-emis-loomafiguur-387054 Kategooria:

LISAINFO

Mõõdud: 9,8 cm x 2,8 cm x 4,25 cm

Laste ohutus on toodete väljatöötamisel esmatähtis, iga MOJO seeria loom on rangelt testitud ja peab enne turule toomist vastama kõigile kehtivatele ülemaailmsetele ohutusstandarditele. Sealjuures vastab Euroopa standarditele: EN71 1., 2. ja 3. osa, EN71 9. osa, DIN53160 (Saksamaa standard), ei sisalda kaadmiumi ega ftalaati. Loomakujud on värvitud värvidega, mis on lastele ohutud, kuigi lämbumisohu tõttu ei ole soovituslik loomi suhu panna.

Materjaliks on sünteetika ja soovitatav vanus alates kolmandast eluaastast.

Jälgi meid Instagramis

11   85
10   144
4   182
16   174
SAA ESIMENE OST 10% SOODSAMALT!
Ole esimene, kes saab infot uute toodete, eripakkumiste ja allahindluste kohta.