Eestis tasuta pakiautomaati saatmine alates 39€ tellimustele!

Mudilasvihik 5-6-aastastele

11,90

Mudilasvihik on koostatud 5–6-aastastele lastele, kellel on tekkinud huvi arvutamise ja lugemise vastu. Mudilasvihiku aluseks on võetud lapse arengu eeldatavad tulemused, mis annavad võimaluse lahendada eakohaseid ülesandeid lapsest lähtuvalt. Mitmekesised mängulised tegevused sisaldavad häälikute kuulamist, sõnade kokku lugemist, matemaatilisi harjutusi ja last ümbritsevat keskkonda.

Mudilasvihikust leiab ka kirja eelharjutusi, eakohaseid tähelepanu ja loogika ülesandeid ning proovile saab pandud ka käeline osavus. Laps tutvub mängulisel teel geomeetriliste kujunditega, loendab ja võrdleb hulki kaheteistkümne piires. Läbivad teemad last ümbritsevas keskkonnas on kodukoha loodus, aastaajad, kodu- ja metsloomad, liiklusmärgid, elukutsed, linnud, sõidukid ning palju muud, mis aitavad mõista terviklikult ümbritsevat maailma.

Mudilasvihikut saab lahendada ja maailma asjade üle arutleda koos juhendajaga, kelleks võivad olla vanemad, vanavanemad, õed/vennad või hoopis mõni suur sõber, kes aitaks õpihimulisele lapsele tööülesandeid ette lugeda.

Soovitame kirjutamisel ja värvimisel kasutada pliiatseid.

NB! Pildid on illustratiivsed, tegelik lehekülgede järjestus on erinev.

Formaat: 56 lk, 210×297 mm,
pehmed kaaned
Ilmumisaasta: 2020

4 laos

Tootekood: mudilasvihik-5-6a Kategooria:

Kirjeldus

  • Autor: Gerli Erdmann
  • Lehekülgi: 56
  • Mõõdud: 297×210
  • Illustreerinud: Lis Pikkorainen

Lisainfo

Mõõtmed 21 × 29 × 1 cm

Instagram