Eestis tasuta pakiautomaati saatmine alates 49€ tellimustele!

  • Beebipõll
  • Montessori põll
  • Beebide põll

Beebipõll “tilgad”

15,90

Montessori pedagoogikast inspireeritud veekindel põll on kohustuslik iga iseseiva lapse jaoks. Toiduvalmistamise, koristamise, taimede kastmise või värvimise ajal põlle kandmine hoiab riided puhtad ja kuivad ning aitab lapsel keskenduda antud ülesandele: temast saab „kokk” või kunstnik, kes saab iseseisvalt tegutseda!

Elastne kaelaosa ja takjapael vööl muudavad põlle väikelastele hõlpsasti kasutatavaks. Riputades põlle lapse kõrgusele, kust ta saab selle võtta ja edukalt ise ette panna, ära võtta ning ka tagasi riputada, saab ta suurepärase eduelamuse osaliseks. Sidumiseks pole paelu, sellel on elastne kaelus, mis tagab lapsele mugava kasutuse. Laps ei vaja põlle selga panemiseks ega lahti võtmiseks täiskasvanult abi, mis soodustab iseseisvust ning aitab kaasa enesekindluse ja -hinnangu tõusule.

Lisaks saad meilt osta lapsele sobiva pesukinda, lauakatmise mati ning muud abivahendeid, mille abil saab laps harjutada eneseteenindust ning tegutseda iseseisvalt, leiad need päriselu kategooriast siin.

Ainult 1 laos

Tootekood: mimia-beebipoll-tilk Kategooriad: ,

LISAINFO

Põll on ca. 28 x 34 cm.

Valmistatud käsitööna kvaliteetsest veekindlast ja 100% orgaanilisest kangast, millel on OEKO TEX sertifikaat. Pealmine kangas on lamineeritud, mis tagab veekindluse ja samas säilitab materjali omadused ega tee seda jäigaks. Tagumisel küljel on imavuse suurendamiseks 100% froteekangas.

Pärast kasutamist loputage vajadusel veekraani all või pühkige lapiga.

Põhjalikuks puhastamiseks peske käsitsi või masinas (30 ºC). Triikimine lubatud pahupidi.

 

Jälgi meid Instagramis

10   84
10   143
4   181
16   174
SAA ESIMENE OST 10% SOODSAMALT!
Ole esimene, kes saab infot uute toodete, eripakkumiste ja allahindluste kohta.