Eestis tasuta pakiautomaati saatmine alates 49€ tellimustele!

  • lusikad lapsele
  • ZodVEYyxutFlPI-1156×800
  • söögiriistad lapsele

Laste lusikate komplekt, 2 tk, salveiroheline

8,90

Silikoonist sööginõud on lastele ohutud ja sobivas suuruses, mis aitab lapsel ennast iseseisvalt teenindada ning harjutada eluks vajalikke oskuseid. Nõud on valmistatud vastupidavast silikoonist ning kergesti puhastatavad.

Mugavate lusikatega saab laps ohutult nautida toitu ning uusi maitseid. Lusikad on kergelt painduvad ning mati viimistlusega, mis takistab käest libisemast ning aitab veidi ennetada söötmisega kaasnevat segadust.  Lusikad on lapsele parajas suuruses ning kerged, mistõttu saab harjutada iseseisvat tegutsemist. Silikoonist lusikate disainimisel on arvestatud, et vars oleks pikem ja ots parajalt pisike, et mahuks ilusti lapse suhu, vigastamata igemeid.

Vastupidavate, ohutute, kergete ja disainilt tagasihoidlike nõudega on lapsel mugav harjutada iseseisvat söömist. Kergelt painduvat silikoonmaterjali on lapsel lihtne käes hoida, see ei lähe kuumaks ega purune.

Kõik nõud taluvad temperatuuri vahemikus 230 soojakraadist kuni -20 miinuskraadini. Lisaboonusena kaaluvad nõud vähe, nii saab need mugavalt reisile või külla minnes kaasa võtta. Pärast söömist võib silikoonist nõud julgesti asetada nõudepesumasinasse või ülejääke hoiustada mugavalt külmkapis.

Vaata ka samast sarjast müügil olevaid teisi toidunõusid, põllesid ning lisaks leiab meilt muid päriseluks vajalikke vahendeid siit.

Laos

Tootekood: 710-001-00095-silikoonist-lusikate-komplekt-salveiroheline-jollein Kategooria:

LISAINFO

Komplektis 2 lusikat.

Ühe lusika pikkus 13cm, laius kõige laiemast kohast 2,5cm.

100% silikoonist, BPA-, PVC- ega ftalaatidevabad.

Tohib kasutada sügavkülmas, mikrolaineahjus ja tavalises praeahjus, samuti võib pesta nõudepesumasinas.

 

Jälgi meid Instagramis

3   16
3   199
66   332
3   400
SAA ESIMENE OST 10% SOODSAMALT!
Ole esimene, kes saab infot uute toodete, eripakkumiste ja allahindluste kohta.