Eestis tasuta pakiautomaati saatmine alates 49€ tellimustele!

  • Pehme ja kõrisev kaisulapp beebile
  • Pehme ja kõrisev kaisulapp beebile

Kaisukas beebile, must karu

15,90

Kontrastsete värvide ja kõriseva kellukesega kaisukas beebidele. See loob beebi seose heli ja liikumise vahel – raputades tekib kõla. Sellepärast õpetab see vahva kaisukas suurepäraselt lapsele põhjuse ja tagajärje seost. Kuljustega haaramismänguasjad inspireerivad last õppima, vaatlema ja tegutsema, see võimaldab teha lapse arenguks vajalikke töid.

Pehme kaisukas on ideaalne vahend peenmotoorika ja nägemise arendamiseks ning esimeste sihipäraste tegevuse tegemiseks. Mänguasja haaramine, kõlistamine ning sellega mängimine stimuleerib käte-silma koordinatsiooni ja meeli, see on lapse jaoks väga suur töö. Kaisukas sobitub suurepäraselt beebi pisikeste käte vahele ning pehme materjal on kaissu võtmiseks mõnusalt soe.

Aja möödudes muutub kaisukas tõenäoliselt beebi üheks lemmikmänguasjaks, mis loob turvatunde ja pakub häid emotsioone. Laps tunnetab pehmet materjali, kõlistab kuljuseid ning saab helielamuse osaliseks!

Laos

Tootekood: vanpauline-must-karu-kaisukas-8719689799021 Kategooriad: , , ,

LISAINFO

Mõõdud: 34 x 22 cm.
Palume kasutada järelvalve all.

VanPauline kaisukad vastavad Euroopa standarditele ning on lapsele igati ohutud. Turvalisus on testitud agentuuris Bureau Veritas (kontrolli nr (8818)138-0022).

Jälgi meid Instagramis

12   377
9   84
8   128
22   161
SAA ESIMENE OST 10% SOODSAMALT!
Ole esimene, kes saab infot uute toodete, eripakkumiste ja allahindluste kohta.