Eestis tasuta pakiautomaati saatmine alates 49€ tellimustele!

Allahindlus!
  • Puidust rõngad
  • Art-15-116_MG_0135-Joguines-Grapat
  • värvilised puidust rõngad
  • puidust rõngad
  • Art 15-116 Joguines Grapat
  • coin2

Värvilised rõngad, 6 vikerkaaritooni, 36 tk

Original price was: €18,90.Current price is: €15,90.

Grapat puidust rõngastega on mänguvõimalused lõputud ja laste loovus saab lennata kõrgustes, just nii nagu laste mäng olema peakski! Läbi loomingulise mängu toimubki kõige suurem areng!

Vikerkaarevärvides rõngastega saab mängida sorteerimis- või nöörimismänge, mis võimaldavad arendada loogilis-matemaatilist mõtlemist, lisaks saab õppida värvuste nimetusi ja loendamist.

Neid klassikalisi mänguvahendeid saab kasutada lõputul hulgal ka teistes mängudes ja tegevustes. Rõngaid saab kasutada nöörimismängudeks, kunstitegevustes, ehitamisel ning õppemängude korraldamiseks. Vahendid on tänu looduslikule materjalile soojad, mugavad ja vastupidavad.

Grapat on Hispaaniast pärit väike pereettevõte, mis disainib ning valmistab mänguasju Pürenee mägedes. Pere sai ettevõtte loomiseks inspiratsiooni enda tütre vaba ja loomingulise mängu loomulikust ilust, laste kujutlusvõime on piiritu! Mänguasjad on valmistatud aaretest, mis on leitud nende Kataloonia kodu ümbritsevast loodusest. Kõik Grapati tooted on valmistatud lepa-, pärna-, pöögi- või vahtrapuust ja iga tükk on ainulaadne! Need on käsitsi maalitud veepõhiste mittetoksiliste värvidega, mis lubavad puidul endal särada oma “ebatäiuslikkuses” ning mille erinevad toonid on inspireeritud loodusest – sinine jõest,  kollane tulest ning roheline puuvõrast.

Laos

Tootekood: 15-116-värvilised-rõnad-6tooni-36tk Kategooriad: , , ,

LISAINFO

Komplektis 36 rõngast, mis on 6 erinevas vikerkaaretoonis.
Ümmarguse rõnga läbimõõt on 48 mm.

Kõik Grapati mänguasjad on pakendatud kaunilt papist karpi, seega on neid kohe mugav ka edasi kinkida.

Sobilik alates 1,5.eluaastast, palume kasutada ainult järelvalve all.

Tooted on valmistatud puidust ja maalitud käsitsi.
Maalimiseks kasutatud värvid on veepõhised ja mittetoksilised, mis vastavad Euroopa mänguasjade ohutuseeskirjadele (Toy EN 71-1:2014+A1:2018, EN 71-2:2011+A1:2014, EN 71-3:2019, in USA ASTM 963). Tooted on taimset päritolu viimistlusvahade ja -õlidega.

Hooldamiseks puhastada niiske lapiga ja lasta õhu käes kuivada, mitte kasta ega leotada vees ega kasutada desinfitseerimisvahendit!

 

Jälgi meid Instagramis

10   84
10   143
4   182
16   174
SAA ESIMENE OST 10% SOODSAMALT!
Ole esimene, kes saab infot uute toodete, eripakkumiste ja allahindluste kohta.