Eestis tasuta pakiautomaati saatmine alates 49€ tellimustele!

  • Ühendatud kettad Montessori
  • Ühendatud kettad Montessori
  • ühendatud kettad (4)
  • 1000003873-scaled.jpg
  • ühendatud kettad (2)
  • Ühendatud kettad Montessori
  • 1000003858-scaled.jpg

Ühendatud kettad

6,90

Ühendatud kettad ehk interlocking discs on Montessori pedagoogikast ning loodusest inspireeritud mängu- ja õppevahend. Ühendatud kettad inspireerivad last õppima, vaatlema ning tegutsema, see võimaldab teha lapse arenguks vajalikke töid alates vaatlemisest kuni tegutsemise ja roomamiseni.

Ühendatud kettad on lapse mänguks ja töötamiseks, ideaalne tegevus peenmotoorika ning nägemise arendamiseks ning esimeste sihipärase tegevuse tegemiseks. Sellel vahendil on tegelikkuses pikaajaline kasutusiga. Ideaalne on tutvustada ühendatud kettaid lapsele, mil ta on 3-4 kuud vana ja samas jagub tegevust sellega ka veel 3-aastaselt. Ühendatud ketastega mängimine stimuleerib käte-silma koordinatsiooni ja meeli, see on lapse jaoks väga suur töö.

Andes 4-kuusele beebile ühendautd kettad, siis tõenäoliselt kasutab laps seda esialgu vaid närimismänguasjana ning see on väga levinud! Aja möödudes muutuvad kettad tõenäoliselt beebi üheks lemmikmänguasjaks, sest laps veeretab ketast ja proovib neile järele roomata.

Ühendatud ketaste kõige olulisem omadus on aga see, et neid saab ühendada omavahel. Aja jooksul, kui lapse haaramisoskused arenevad, püüab laps kettaid eemaldada ja taas kokku panna – see on neile tõeliselt väljakutseid pakkuv ning rõõm on suur, kui tegevus õnnestub! Sel viisil annavad ühendatud kettad väga positiivse panuse beebi motoorsete oskuste, käe-silma koordinatsiooni ja aju arengusse.

Laos

Tootekood: Cemal-Ühendatud-kettad-interlocking-discs Kategooriad: , , ,

LISAINFO

Valmistatud käsitööna pöögipuust, viimistletud linaseemneõliga.

Mõõdud:

Diameeter 5.5 cm, paksus 1.3 cm

Palume kasutada järelvalve all.

Jälgi meid Instagramis

12   458
9   91
8   130
22   162
SAA ESIMENE OST 10% SOODSAMALT!
Ole esimene, kes saab infot uute toodete, eripakkumiste ja allahindluste kohta.