Eestis tasuta pakiautomaati saatmine alates 49€ tellimustele!

  • teaduskatsete mängukomplekt 110 keemiakatset bioloogiakatset eksperimendid füüsikakatsed
  • teaduskatsete mängukomplekt 110 keemiakatset bioloogiakatset eksperimendid füüsikakatsed

Teaduskatsete mängukomplekt “110 eksperimenti ja katsetust”

39,90

Tõeliselt suur ja mahukas teaduskatsete mängukomplekt, kus saab tänu illustreeritud juhendile ja rikkalikule komplektile teha rohkem kui 110 turvalist ja lõbusat eksperimenti.

Teaduskatsete tegemine on lõbus ning sellesse komplekti on koondatud kokku lihtsad katsed, mida on võimalik kergete võtetega üheskoos teha! Mängukomplektis olevad projektid õpetavad toreda tegutsemise ja hämmastavate katsete kaudu füüsika, keemia ning bioloogia põhitõdesid.

Eesmärk on tekitada huvi teadusliku uurimuse vastu ja julgustada alati küsima „miks?“. Haara laborikittel ja kaitseprillid, valige välja põnevaim väljakutse ning avastage rohkem teaduse kohta!

Laos

Tootekood: kräss-clementoni-100-experiments-50826.6 Kategooriad: , ,

LISAINFO

Komplektis: kipsipulbri kott, keemilised ained (viinhape, naatriumkarbonaat, universaalne indikaatoripaber), seemnekott, turbagraanulid, taimepotid, kaanega katseklaasid, katseklaas korgiga, õhupallid, joogikõrred, mullide puhumise vahendid, mõõteklaas, pudelite ühenduskork, vurr, optiliste efektide plaadid, detektiivikomplekti plaadid, liikuvate ketaste alused, peeglid, kaardialus väikestele peeglitele, vulkaan, ohutusvõti, ohutusprillid, lusikas, spaatel, väike lehter, segamispulk, pipetid, pintsett, pintsel, paberfilter, kummipaelad, rõhknööp, katseklaasiriiul, illustreeritud juhend.

Sobilik alates 8. eluaastast, palume kasutada ainult järelvalve all ja hoida katsekomplekti alla 8-eluaastastele lastele kättesaamatus kohas.

Jälgi meid Instagramis

12   376
9   84
8   128
22   161
SAA ESIMENE OST 10% SOODSAMALT!
Ole esimene, kes saab infot uute toodete, eripakkumiste ja allahindluste kohta.