Eestis tasuta pakiautomaati saatmine alates 49€ tellimustele!

  • juurvilja puuvilja lõikur lastele siksak nuga plastiliininuga
  • juurvilja puuvilja lõikur lastele siksak nuga plastiliininuga
  • puu- ja juurviljalõikur lastele
  • puu- ja juurviljalõikur lastele
  • puu- ja juurviljalõikur lastele

Lõikur

5,40

Mugav ja kerge puu- ja köögiviljalõikur aitab lastel iseseisvalt viilutada, tükeldada ja valmistab neid ette iseseisvaks eluks.

Toote nimetusest ei tasu lasta end heidutada, sest lisaks puu- ja juurviljale saab seda väga suurepäraselt kasutada ka hoopis plastiliini ning savi lõikamiseks! Lastel on nalja nii palju, sest tulemus jääb lõbusalt sakiline!

Puu- ja juurviljalõikur on kaalult kerge ja kujult sobitub väga hästi lapse kätte. Lõiketera ei ole ohtlikult terav, kuid samas saab hakkama viljade lõikamisega ning õpetab ettevaatlikult kasutama söögiriistu.

Laste puu- ja köögiviljalõikuri abiga saab valmistada endale tervisliku vahepala või pakkuda snäkki ka teistele, harjutades sotsiaalsete suhete hoidmist. Laste jaoks on väga oluline, et nende tegevus oleks tähenduslik ning pakuks eduelamust.

Samas saab nuga kasutada loovalt ka liivast valmistatud ussi lõikamiseks õues või plastiliini lõikamiseks kunstitegevustes. Loovusel ei ole piire!

 

 

Laos

Tootekood: juurviljalõikur-roheline Kategooriad: , , , ,

LISAINFO

Toote materjal: polüpropüleen, roostevaba teras

Mõõdud: 7,5 x 12 x 10 cm.

Lõikur komplekteeritakse juhuslikkuse alusel, valikus kollane ja roheline. Erisoovi korral palume kirjutada kassas lisainfosse ja võimalusel arvestame sooviga.

Sobilik alates 3. eluaastast, palume kasutada ainult järelvalve all.

Jälgi meid Instagramis

126   38
6   278
7   97
6   45
SAA ESIMENE OST 10% SOODSAMALT!
Ole esimene, kes saab infot uute toodete, eripakkumiste ja allahindluste kohta.