Eestis tasuta pakiautomaati saatmine alates 49€ tellimustele!

  • Grapat puidust mängufiguurid numbritega mündid numbrikettad numbrimündid loovmäng vabamäng waldorfpedagoogika waldorfmänguasjad
  • Grapat puidust mängufiguurid numbritega mündid numbrikettad numbrimündid loovmäng vabamäng waldorfpedagoogika waldorfmänguasjad
  • Grapat puidust mängufiguurid numbritega mündid numbrikettad numbrimündid loovmäng vabamäng waldorfpedagoogika waldorfmänguasjad

Puidust loendamismündid numbritega, 60 tk

35,90

Grapat puidust numbrimüntidega on õppe- ja mänguvõimalused lõputud ja laste loovus saab lennata kõrgustes, just nii nagu laste mäng olema peakski! Läbi loomingulise mängu toimubki kõige suurem areng!

Numbriketastega saab mängida ladumis- ja sorteerimismänge, mis võimaldavad arendada loogilis-matemaatilist mõtlemist, lisaks saab õppida numbrite nimetusi ja loendamist.

Peale selle võib see olla ideaalne materjal väikeste maailmade erinevate konstruktsioonide ja loomingu jaoks ning ideaalne materjal matemaatilise loogika ja geomeetria töö jaoks.

Need naturaalsest puidust ümmarguse kujuga ja kergelt kumerate servadega mündid on puudutamisel väga meeldivad, võimaldavad lapsel mängides õppida. Lisaks saab kasutada neid loovmängudes, et vahetada, koguda, loendada, liita ja lahutada ning palju muud veel!

Neid klassikalisi mänguvahendeid saab kasutada lõputul hulgal ka teistes mängudes ja tegevustes. Kausse saab kasutada poemänguks, loovtegevustes, ehitamisel ning õppemängude korraldamiseks. Vahendid on tänu looduslikule materjalile soojad, mugavad ja vastupidavad.

Grapat on Hispaaniast pärit väike pereettevõte, mis disainib ning valmistab mänguasju Pürenee mägedes. Pere sai ettevõtte loomiseks inspiratsiooni enda tütre vaba ja loomingulise mängu loomulikust ilust, laste kujutlusvõime on piiritu!

Mänguasjad on valmistatud aaretest, mis on leitud nende Kataloonia kodu ümbritsevast loodusest. Kõik Grapati tooted on valmistatud lepa-, pärna-, pöögi- või vahtrapuust ja iga tükk on ainulaadne! Need on käsitsi maalitud veepõhiste mittetoksiliste värvidega, mis lubavad puidul endal särada oma “ebatäiuslikkuses” ning mille erinevad toonid on inspireeritud loodusest – sinine jõest,  kollane tulest ning roheline puuvõrast.

Laos

Tootekood: 19-208-grapat-loendamismündid Kategooriad: , , , , , , ,

LISAINFO

Komplektis 60 puidust münti numbritega 0-9, GOT sertifikaadiga riidest hoiukott.

Kõik Grapati mänguasjad on pakendatud kaunilt papist karpi, seega on neid kohe mugav ka edasi kinkida.

Tootepildil nähtavad pintsetid tulevad kaasa Grapati sorteerimismängudega ning kookoskauss tuleb kaasa Grapat inimfiguuridega “laps Ninsid”, leiad need siit.

Tooted on valmistatud puidust ja maalitud käsitsi.
Maalimiseks kasutatud värvid on veepõhised ja mittetoksilised, mis vastavad Euroopa mänguasjade ohutuseeskirjadele (Toy EN 71-1:2014+A1:2018, EN 71-2:2011+A1:2014, EN 71-3:2019, in USA ASTM 963). Tooted on taimset päritolu viimistlusvahade ja -õlidega.

Hooldamiseks puhastada niiske lapiga ja lasta õhu käes kuivada, mitte kasta ega leotada vees ega kasutada desinfitseerimisvahendit!

Sobilik alates 1,5-eluaastast, palume kasutada ainult järelvalve all.

Jälgi meid Instagramis

5   29
3   200
66   333
3   400
SAA ESIMENE OST 10% SOODSAMALT!
Ole esimene, kes saab infot uute toodete, eripakkumiste ja allahindluste kohta.