Eestis tasuta pakiautomaati saatmine alates 39€ tellimustele!

  • Neogrün näpuvärvide komplekt põhivärvides
  • Ohutud näpuvärvid lastele
  • Näpuvärvid lastele põhivärvustes
  • Põhivärvides näpuvärvid lastele
  • Näpuvärvide komplekt lastele
Hetkel otsas!

Näpuvärvide komplekt – punane, kollane, sinine, roheline

19,40

Lapsed avastavad värvide maailma omal moel – sageli olles sõrmedest varvasteni värviga kaetud, sest kõige paremini õpivad nad läbi tunnetamise ja kogemuste! Need põhivärvustes näpuvärvid on ideaalsed kunstivahendid igas vanuses lastele, mis ühendab piiramatu mängu ja turvalise sensoorse kogemuse.

Neogrün näpuvärvid on oma kategoorias ainsad, millel on vegan Nature Care Product sertifikaat ning vastavad rangetele ökoloogilistele ja veganistandarditele. Need näpuvärvid on lapse- ja keskkonnasõbralikud, mille koostises ei ole inimestele ega loomadele kahjulikke ühendeid. Värvid on toodetud looduslikest taastuvatest toorainetest, kasutades ohutuid taime- ja mineraalpigmente. Neogrün näpuvärvid ei sisalda parfüüme, parabeene, sünteetilisi värvaineid, naftat ega muid kahjulikke kemikaale, samuti ei sisalda värvid allergeene nagu nisu, soja, pähklid, piimatooted, kala ja muna.

Lekkekindel ja kreemjas konsistents sobib kasutamiseks paberil, papil, klaasil, kivil ja paljudel muudel pindadel. Tänu madalatele potsikutele ja mitte-tilkuvale konsistentsile on neid lapsel mugav ning ohutu kasutada. Lisaks sõrmedele ja varvastele sobivad pealekandmiseks hästi ka erinevad pintslid, käsnad ja templid. Vees lahustuvaid värve on lihtne lahjendada ja omavahel segada, et luua kerge vaevaga täiesti uusi värvitoone. Märja värvi saab kõvadelt pindadelt kergesti lapiga eemaldada, tekstiililidele võib pärast kuivatamist jääda kerge plekk, kaitske väärtuslikke pindu värvidega kokkupuutumise eest. Värvainete pigmendi säilitamiseks soovitame kaitsta neid valguse eest, kui neid ei kasutata.

Antud värvide juurde sobivad suurepäraselt ka meie kunstiraamat “Minu esimesed näpuvärvid” ja üksikult ostetavad näpuvärvide toonid.

 

Hetkel otsas!

Tootekood: näpuvärvide-komplekt-põhivärvustes Kategooriad: ,

LISAINFO

Antud komplekti kuulub 4 x 120 g näpuvärvi potsikut, värvusteks on sinine, kollane, punane, roheline.

Palume kasutada ainult järelvalve all.

Jälgi meid Instagramis

1   45
3   33
9   241
5   52