Eestis tasuta pakiautomaati saatmine alates 49€ tellimustele!

  • Montessori muusikvahendite riiul
  • muusikariiul lapseheaks
  • Montessori muusikavahendite riiul lapseheaks (2)
  • muusikariiul joonis
  • Montessori muusikvahendite riiul
  • Montessori muusikavahendite riiul lapseheaks (3)
  • Värvitoonide valikud puidust toodetele
  • IMG_20210920_145438

Montessori töövahendite riiul

509,90590,90

Käsitööna valmiv Montessori õppevahendite hoiustamise riiul/kabinet. Riiul on puidust, lukustavate kummiratastega ning järgib Montessori pedagoogika õppevahendite hoiustamiseks vajalikku suurust ja ülesehitust.

Montessori meetod soodustab laste ligipääsetavust õppevahenditele ja vabadust tegutsemiseks. See riiul on loodud selleks, et kutsuda lapsi valima Montessori pedagoogikat toetavate õppematerjalide hulgast just seda, mida tal parasjagu vaja on.

Õppevahendite riiuli peamine eesmärk on hoiustada ning esitleda õpitavat. Riiulit on lapsel mugav kasutada, sest see on lastele sobivas suuruses, ülemine riiul on laiem ning õppe- või noodilehti hoiab tasapinnal kindlalt väikene “tasku”, see aitab visualiseerida vajalikku infot paberil/vihikus. Riiulil on all kummirattad, mille abil saab vajadusel riiulit liigutada ning siis jälle mugavalt lukustada.

Montessori töövahendite riiuli eesmärk ei ole koormata lapsi liigsete vahenditega, vaid pakkuda sobilikku keskkonda ja toetada loomulikku püüdlust õppida. Oluline on hoiustada vahendeid süsteemselt ja tähendusrikkal viisil, nii õpivad lapsed kõige meelsamini. Lapsel on hea ülevaade vahenditest, ta õpib korda hoidma, sest igal asjal on oma koht ning esemed ei ole kuhjatud.

Lisaks saad meilt osta samas stiilis muud mööblit siin, mida saab ka vastavalt vajalikele mõõtudele sobitada enda koju, rühma- või klassiruumi. Vaata valikut siin või kirjuta meile enda mõtetest info@lapseheaks.ee

Tootekood: Montessori-muusikariiul Kategooriad: , ,

LISAINFO

Riiuli üldmõõdud: 1450 x 400 x 590 mm + rattad. Vaata täpsemaid mõõte jooniselt!

Tootenäidisel olev laud on kaetud värvitu peitslakiga.

Toode on valmistatud käsitööna! Saame teha riiuli ka Teile sobivate mõõtudega. Sel juhul palume saata meile päring ning teeme hinnapakkumise.

Riiulil on all piduritega kummirattad.

Valmistatud okaspuu puidust, kinnitatud kruvidega ja saab tellida lakkimata või lakituna. Viimistluseks on kasutatud lakki või peitslakki, mis on sobilik laste tarvikute töötlemiseks (vastab nõuetele DIN 69961-1C ja EB71-3).

Peitslaki toonid: valge, mahagon ja pruun.

Värvinäidisel on toonid kantud kõrvuti alates vasakult: naturaalne töötlemata puit, naturaalne värvitu lakk, valge peitslakk, mahagon peitslakk, pruun peitslakk.

Juhime tähelepanu, et valge peitslakk ei kata täielikult puidusmustrit, vaid jääb läbikumav (vt pilte).

Toode valmistatakse personaalselt Teile, seega saab tellida vastavalt vajalike mõõtudega, valmistamisaeg on ca 2 nädalat. Toode tarnitakse kokkupandult ja kulleriga.

Jälgi meid Instagramis

12   459
9   91
8   130
22   162
SAA ESIMENE OST 10% SOODSAMALT!
Ole esimene, kes saab infot uute toodete, eripakkumiste ja allahindluste kohta.