Eestis tasuta pakiautomaati saatmine alates 39€ tellimustele!

  • Montessori aastaring nimetustega
  • Montessori aastaringi õppevahend

Aastaring koos eestikeelsete aastaaegade ja kuude nimetustega

39,90

Aja kulg on meie igapäevaelus väga oluline küsimus. Juba väga noorelt küsivad lapsed, millal on nende sünnipäev, millal nad kellelegi külla lähevad jne, kuid “aega” on raske seletada, lastel on ikka vaja seda silmaga näha ning käega järjestada.

Aastaringkalender toob lastele abstraktse ajakontseptsiooni lihtsal ja visuaalsel viisil. Nad näevad, kui väike päev on sellel suurel aastal. Kui märkate nendega iga mööduvat päeva (nt kleebisega), näevad nad hõlpsalt, kuidas aeg möödub, kui palju aega kulub erilise kuupäevani (nt sünnipäev), kuna saate selliseid sündmusi ette näidata. Lisaks aitab see palju selgitada „sünnipäevade” tähendust, miks me tähistame uut aastat, miks aastaaegade rütm kordub igal aastal…

See aastaring tähistab ühte aastat, sealhulgas on eraldi välja toodud aastaajad, kuud ja päevad. See on igavene kalender, nii et saate seda aasta -aastalt kasutada. 29. veebruar on liigaasta tähistamiseks hall.

Kalendrit saavad kasutada erinevas vanuses lapsed, olenemata sellest, kas nad oskavad lugeda või mitte. See on teie valik, kas kasutada silte või mitte (veel). Kasutatud on samu (või sarnaseid) värve nagu tüüpilistes Waldorfi ja Montessori kalendrites.

Kalender on suurepärane õppevahend nii koduseks kui ka rühmaruumis kasutamiseks. Sellega saab edukalt:

– Märkida päevast päeva tänase päeva ruut, et jälgida, kuidas aeg möödub.

– Mõista paremini hooajalisi muutusi.

– Märkida asjakohaseid iga -aastaseid sündmusi või sündmusi, nagu sünnipäevad, lahkumised, kohtumised.

– Õppida kuude ja aastaaegade nimetusi.

– Sünnipäeva tähistamiseks (elutseremoonia tähistamine).

– Rääkida sellest, kuidas päevad on läinud, kui palju aega on jäänud, et see kuupäev uuesti korduks, kui kaua on möödas sellest ajast jne.

Mati läbimõõt ca 29 cm ja on valmistatud käsitööna 100% kvaliteetsest puuvillast. Sildid on valmistatud lamineeritud vinüülkattest ehk PVC materjalist ja peaksid hästi kasutusele vastu pidama. Hoiustamiseks on kaasas taassuletav riidest kotike ning üks komplekt eestikeelseid värvikoodiga silte (kuud ja aastaajad).

3 laos

Tootekood: aastaring-nimetustega Kategooriad: , , ,

Lisainfo

Mõõtmed 96 × 0.1 cm

Instagram

0   46
5   66
5   53
1   56