Eestis tasuta pakiautomaati saatmine alates 49€ tellimustele!

  • šoti mägiveis loomafiguur

Šoti mägivevis – realistlik loomafiguur

7,90

Šoti mägiveised on tuntud oma pika karva poolest, mis aitab karvastel loomadel toime tulla Šotimaa mägismaa karmides tingimustes. Veised elavad Šotimaal ning on kohanenud kõiksugu ilmastikutingimustega. Tänapäeval võib Šoti mägiveiseid kohata Euroopas, Põhja-Ameerikas ja Austraalias, kus neid kasvatatakse peamiselt liha saamiseks.

Realistlikud MOJO loomafiguurid on väga universaalseks õppe- ja mänguvahendiks igas vanuses lapsele. Nende abil on võimalik mängida loovmängu, õppida tundma loomi, loendamist, värvusi ja nimetusi, kasutada veemängudes ning kunstis (jälgede tegemine värviga või plastiliinis jne).

Laos

Tootekood: legler-mägiveis-387199 Kategooriad: ,

LISAINFO

Mõõdud: 13,5 x 8 x 8,5 cm

Laste ohutus on toodete väljatöötamisel esmatähtis, iga MOJO seeria loom on rangelt testitud ja peab enne turule toomist vastama kõigile kehtivatele ülemaailmsetele ohutusstandarditele. Sealjuures vastab Euroopa standarditele: EN71 1., 2. ja 3. osa, EN71 9. osa, DIN53160 (Saksamaa standard), ei sisalda kaadmiumi ega ftalaati. Loomakujud on värvitud värvidega, mis on lastele ohutud, kuigi lämbumisohu tõttu ei ole soovituslik loomi suhu panna.

Materjaliks on sünteetika ja soovitatav vanus alates kolmandast eluaastast.

Jälgi meid Instagramis

12   379
9   85
8   128
22   161
SAA ESIMENE OST 10% SOODSAMALT!
Ole esimene, kes saab infot uute toodete, eripakkumiste ja allahindluste kohta.